Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

Akacjowa 38 odcinki 51, 52 53 streszczenie. Cayetana przekazuje pieniądze jakiemuś podejrzanemu facetowi

2023-03-20 9:28

Akacjowa 38 - streszczenia na cały tydzień. W najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 51, 52, 53, które zostaną wyemitowane w dniach 20-22 marca 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich, którzy skrywają straszną tajemnicę.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 51, 52, 53 odbędzie się w dniach od 20 do 22 marca 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 51 - poniedziałek 20 marca 2023

Służące z Akacjowej 38 postawiają wspólnie pomóc Herminii, która spędziła noc na ulicy. Don Maximiliano chce dołączyć do karcianych wieczorów, które organizuje Victor. Z kolei u Celii nie jest najlepiej. Kobieta jest przygnębiona i odmawia przyjmowania posiłków. Ciągle zadręcza się i wie, że nie ma już szansy, by urodzić dziecko. Cayetana poucza ją, jak wykorzystać tę sytuację, by zdominować Felipe.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 52 - wtorek 21 marca 2023

Claudio organizuje w domu Hidalgów wieczorek literacki, na który przybywa sam Leopoldo Alas Clarn. Dochodzi do sytuacji, w której Claudio przyznaje się, że to on pisze pod pseudonimem Leopoldo Safo. Felipe przeprasza Trini i prosi ją, by pomagała Celii. Vizcaino odmawia Manueli przyjęcia pieniędzy i wyjawienia, kim były kobiety, które zabrały jej córeczkę. Cayetana spełnia obietnicę daną Ricie i organizuje jej przesłuchanie przez don Cosme, właściciela znanego w mieście lokalu. Casilda powierza swoje pieniądze Paciencji, która zapomina, gdzie je ukryła.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 53 - środa 22 marca 2023

Hermina będzie błąkać się bez celu i głodna bez dachu nad głową. Trini będzie chciała jej pomóc i ją przygarnąć, ale Fabiana odradzi jej to. Maximiliano wygra dużą sumę w pokera. Postanowi, że przeznaczy ją na posag córki. Pomysł jednak nie podoba się dziewczynie. German będzie świadkiem, ja jego żona Cayetana przekazuje pieniądze jakiemuś podejrzanemu facetowi.

Sonda
Lubisz oglądać seriale tego typu?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE