Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 412 - streszczenie. Ramon pod ścianą. Znalazł się w bardzo trudnej sytuacji

2024-06-21 13:29

Streszczenie 412. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 412. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Akacjowa 38 odcinek 412 - streszczenie odcinka

Ramon znajduje się w coraz trudniejszej sytuacji. Zgłasza się świadek, który oskarża go o pobicie. Humildad chce wrócić do fundacji. Cayetana jest temu przeciwna, ale musi się liczyć ze zdaniem księdza Fructuosa. Pablo chce kupić konia i zacząć się ścigać. Rosina dowiaduje się, że rozchełstany mężczyzna, który w jej salonie prawił jej komplementy to Liberto - bratanek Susany.

Akacjowa 38 odcinek 412 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 412. zostanie pokazany 11 lipca 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.