Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 400 - streszczenie. Teresa dowiaduje się o samobójstwie

2024-05-23 12:07

Streszczenie 400. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 400. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Akacjowa 38 odcinek 400 - streszczenie odcinka

Casilda i Martin snują już plany na przyszłość. Niestety, okazuje się, że prośba o ułaskawienie została odrzucona. Juliana i Leandro oświadczają sąsiadom, że Victor jest ich synem. Ramon dowiaduje się, że Gines nie żyje. Mauro informuje Teresie, że Humildad usiłowała popełnić samobójstwo. Ramon prosi Trini, by dyskretnie spakowała walizki ich i córki.

Akacjowa 38 odcinek 400 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 400. zostanie pokazany 13 czerwca 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Listen on Spreaker.