Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 365. Mauro symuluje akcję policji

2024-04-16 15:58

Streszczenie 365. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 365. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Akacjowa 38 odcinek 365 - streszczenie odcinka

Martin przyznaje się Mauro, że jest szantażowany. W pokoju Fatimy zjawia się Antón i zaczepia Casildę. Servando ma pomysł, jak zarabiać na swoim nieudanym dziele. Victor zwierza się Marii Luisie, że jego ojcem jest krawiec Leandro. Mauro symuluje akcję policji przeciwko anarchistom, żeby zabrać Ursuli dokumenty.

Akacjowa 38 odcinek 365 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 365. zostanie pokazany 26 kwietnia 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.