Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38, odcinek 27 - STRESZCZENIE. German i Manuela przyłapani przez Carlotę!

2023-02-02 10:26

Streszczenie 27. odcinka serialu "Akacjowa 38" na pewno zaciekawi wszystkich widzów, którzy czekają na nowe epizodów. German i Manuela zostaną przyłapani na całowaniu, a Celia będzie rozwijać swoje umiejętności muzyczne. Co jeszcze się wydarzy? Kiedy emisja w TVP2?

Akacjowa 38 odcinek 27 - Co się wydarzy w serialu? Leandro i Juliana rozprawiają o drukowanej w gazecie powieści "Na rozdrożu". Obecna w kawiarni Leonor przysłuchuje się ich rozmowie. Manuela próbuje dowiedzieć się, gdzie siostry zakonne wywiozły dzieci z klasztoru. Celia ćwiczy grę na pianinie. Carlota widzi całujących się Germana i Manuelę. Kiedy oglądać 27. odcinek "Akacjowa 38"? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Akacjowa 38 odcinek 27 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Akacjowa 38" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 27 zostanie wyemitowany w walentynki 14 lutego 2023 r. (wtorek) o godz. 18:45. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych odcinków, będzie dostępna oczywiście na stronie TVP VOD.

Sonda
Interesują cię dalsze losy Manueli z serialu "Akacjowa 38"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE