Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38, odcinek 22 - STRESZCZENIE. Guadalupe zatrzyma strażnika, co pozwoli Pablowi uciec! [7.02]

2023-01-27 10:13

Streszczenie 22. odcinka serialu "Akacjowa 38" na pewno zaciekawi wszystkich widzów, którzy niecierpliwie wyczekują nowych epizodów. Zobaczymy zatrzymanie i jednocześnie ucieczkę Pablo oraz zdenerwowanie Leonor, która nie będzie mogła podpisać się pod swoimi pracami. Co jeszcze się wydarzy? Kiedy emisja w TVP2?

Akacjowa 38 odcinek 22 - co wydarzy się w serialu? German na próżno czeka na Manuelę, która nie przychodzi na spotkanie, bo dowiaduje się, że Pablo został zatrzymany. Celia coraz bardziej pogrąża się w obłędzie. Claudiowi udaje się sprzedać opowiadania Leonor, ale dziewczyna nie jest zadowolona, bo nie może się pod nimi podpisać jako kobieta. Guadalupe odwraca uwagę strażnika i Pablowi udaje się uciec. Kiedy oglądać 22. odcinek "Akacjowa 38"? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - OBSADA. Kto jest kim w nowym serialu TVP?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Akacjowa 38 odcinek 22 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Akacjowa 38" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 22 zostanie wyemitowany we wtorek 7 lutego 2023 o godz. 18:45. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna oczywiście na stronie TVP VOD.

Sonda
Interesują cię dalsze losy Manueli z serialu "Akacjowa 38"?

Akacjowa 38 - ile odcinków w Polsce?

Akacjowa 38 to produkcja kostiumowa z Hiszpanii. Oryginalny tytuł to "Acacias 38". Serial zadebiutował na TVP2 9 stycznia 2023 roku, gdzie zastąpił w ramówce Zranione Ptaki. Wielu widzów zastanawia się, ile odcinków liczy serial. Jeżeli TVP nie skasuje telenoweli i nie wyrzuci jej wcześniej ze swojej ramówki, to zapowiada się na to, że będzie to jedna z najdłużej emitowanych produkcji w Telewizji Polskiej, bo Akacjowa 38 liczy aż 1483 odcinki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE