Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38, odcinek 26 - streszczenie. Posiadówka z kartami, panie do towarzystwa i obietnice Cayetany

2023-02-01 10:43

Streszczenie 26. odcinka serialu "Akacjowa 38" na pewno zaciekawi wszystkich widzów, którzy niecierpliwie wyczekują nowych epizodów. Felipe zorganizuje posiadówkę z kartami, a Cayetana obiecuje Ricie spory zastrzyk gotówki w zamian za ważne informacje. Co jeszcze się wydarzy? Kiedy emisja w TVP2?

Akacjowa 38 odcinek 26 - Co się wydarzy w serialu? Felipe organizuje dla Justa i innych panów wieczór karciany oraz panie do towarzystwa. Victor udostępnia im w tym celu kawiarnię swojej matki, ale bez jej wiedzy. Cayetana namawia Ritę, by poderwała Pabla i dowiedziała się od niego jak najwięcej o Manueli, obiecując jej za to sowite wynagrodzenie. Kiedy oglądać 26. odcinek "Akacjowa 38"? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - OBSADA. Kto jest kim w nowym serialu TVP?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Akacjowa 38 odcinek 26 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Akacjowa 38" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 26 zostanie wyemitowany 13 lutego 2023 r. (poniedziałek) o godz. 18:45. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna oczywiście na stronie TVP VOD.

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE