Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

Telenowela

Akacjowa 38: odc. 187-192. To wydarzy się 25-30 września

2023-09-25 14:28

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 187, 188, 189, 190, 191, 192, które zostaną wyemitowane w dniach 25-30 września 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich i czy Manuela odzyska swoją córkę?

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 187, 188, 189, 190, 191, 192 odbędzie się w dniach od 25-30 września 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

QUIZ: Akacjowa 38 - co się dzieje w serialu? Rozwiąż QUIZ i sprawdź jak dobrze znasz serial

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 187 - poniedziałek 25 września 2023

Juliana spotyka starego przyjaciela, który znał jej zmarłego męża. Mężczyzna jest gotów pomóc Julianie. Casilda się poświęca dla szczęścia Pabla. Ma złamane serce, ale chce dla niego jak najlepiej. Cayetana urządza przyjęcie, na które zaprasza same osobistości, a także swoich sąsiadów. Leandro odwiedza Germana w więzieniu i dowiaduje się, że Santos zagraża jego przyjacielowi. Servando przygotowuje zupę, którą uwielbiał w dzieciństwie. Pablo postanawia sprawdzić, co ukrywa Justo. Martwi się o siostrę.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 188 - wtorek 26 września 2023

Servando starannie przygotowuje się do spotkania z profesorem. Chce, by jego rodzinną miejscowość, Naveros del Ro, oficjalnie umieszczono na mapie. Guadalupe martwi się o córkę. German, w wyniku intrygi Santosa, trafia do izolatki. Manuela traci pracę w kawiarni. Lolita pomaga Celii podjąć trudną decyzję. Cayetana wydaje huczne przyjęcie z okazji urodzin.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 189 - środa 27 września 2023

Cayetana dowiaduje się na swoim przyjęciu urodzinowym, że Akacjowa i jej okolica zostanie wkrótce przebudowana według nowych planów urbanistycznych. Zamierza to wykorzystać. Felipe myśli o zaangażowaniu się w politykę. Tano z trudem daje się okiełznać, ale już zaczyna nazywać Celię "mamą". Leandro postanawia zastawić cały swój majątek, by uzyskać pieniądze na kaucję dla Germana. Wie, że przyjaciel nie przeżyje w karnej celi, do której trafił. Justo zaczyna grozić Manueli szpicrutą, którą ją katował, gdy mieszkali na wsi.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 190 - czwartek 28 września 2023

German wychodzi z więzienia za kaucją. Manuela ostrzega matkę, że Justo całkowicie odzyskał pamięć i znowu jest podłym draniem. Maria Luisa ma prowadzić negocjacje z dzierżawcą ziem ojca. Trini obiecuje jej w tym pomóc. Justo mdleje. Manuela znowu usiłuje uciec od niego z Inocencią, ale marnuje okazję. Pablo i Leonor postanowili porozumiewać się szyfrem na temat pogody.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 191 - piątek 29 września 2023

Felipe ma nadzieję, że pan Aranda pomoże mu wejść do polityki. Maria Luisa boi się, że nie będzie umiała negocjować z dzierżawcą jej ojca. I zrażą do siebie Trini. Po wyjściu z więzienia German upiera się, by odwiedzić Manuelę. Justo nie dopuszcza do tego spotkania, ale Manuela uśmiecha się z daleka do Germana, który odzyskuje nadzieję. Juliana zastanawia się, czy przyjąć oświadczyny.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 192 - sobota 30 września 2023

Victor obiecuje Marii Luisie, że będzie jej towarzyszył na spotkaniu z klientem jej ojca. Justo grozi Manueli, że jeśli ucieknie od niego, to on skrzywdzi jej córkę. Felipe doradza Cayetanie, jak zabezpieczyć majątek przed roszczeniami Germana. Victor zdradza Leandowi, że Julianie oświadczył się jej przyjaciel Iigo. Justo dowiaduje się od lekarza, że umiera na zapalenie rdzenia kręgowego.

Listen on Spreaker.