Rodzinka.pl

Adam Zdrójkowski zagra w kontynuacji "Rodzinki.pl"? Aktor nie pozostawia złudzeń

2024-05-17 11:38

Od pewnego czasu w sieci pojawiają się doniesienia na temat tego, że kultowy serial Telewizji Polskiej, który nagle zniknął z ekranów, ma wrócić na antenę. Mowa oczywiście o serialu "Rodzinka.pl", który utorował drogę do dalszej kariery wielu gwiazdom młodego pokolenia. Jedną z nich był Adam Zdrójkowski, który wcielał się w produkcji w rolę Kuby. Czy aktor zagra w kontynuacji "Rodzinki.pl"?

"Rodzinka.pl" cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Choć początkowo perypetie rodziny Boskich budziły nieco kontrowersji, to z czasem widzowie ich pokochali, a produkcja doczekała się aż 16 serii. Niestety, ku rozpaczy fanów i zdziwieniu występujących w nim aktorów, Telewizja Polska, niemalże z dnia na dzień, zdecydowała o zakończeniu emisji serialu.

Adam Zdrójkowski: Ojciec nie chce być dziadkiem!

Od tamtej pory widzowie domagali się kontynuacji produkcji. Wszystko wskazuje na to, że ich prośby zostały wysłuchane i już niebawem znów będziemy mogli oglądać przygody "Rodzinki.pl". Informacje o tym, że rozpoczęły się już przygotowania do realizacji nowych epizodów, potwierdził Tomasz Karolak, który w serialu wciela się w głowę rodziny Boskich. Na ten moment nie znamy jeszcze składu obsady ani dokładnych szczegółów, jednak według zapewnień Karolaka, zdjęcia mają ruszyć już styczniu 2025.

Adam Zdrójkowski zagra w kontynuacji "Rodzinki.pl"?

Główne role w "Rodzince.pl" grali: Małgorzata Kożuchowska (Natalia Boska), Tomasz Karolak (Ludwik Boski), Maciej Musiał (Tomek), Adam Zdrójkowski (Kuba), Mateusz Pawłowski (Kacperek). Serwis Pomponik w jednym z wywiadów zapytał Adama Zdrójowskiego, czy ponownie wcieli się w rolę Kuby. Odpowiedź aktora nie pozostawia złudzeń.

Nie jest tajemnicą, że tak. Fakt jest taki, że coś się szykuje, coś na pewno powstanie. Terminów dokładnych nie znamy, ale ja na pewno będę w ekipie - powiedział Zdrójkowski.

Aktor wyznał również, jakie warunki powinny zostać spełnione, aby produkcja znów cieszyła się taką popularnością, jak kiedyś.

Żeby byli wszyscy ludzie, którzy zapoczątkowali ten trend „Rodzinki.pl”, vibe tego słownictwa, stylu bycia. Najważniejsze, żeby byli ci sami scenarzyści, ci sami reżyserzy, w tym przypadku akurat jeden reżyser… I żeby była ta sama ekipa - mówił aktor.

Czekacie na powrót serialu "Rodzinka.pl"? Myślicie, że w kontynuacji zobaczymy wszystkich aktorów, którzy występowali w produkcji pierwotnie?