Ada i Michał z  Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Ada z „Rolnik szuka żony” w ciąży? Nowe zdjęcie wywołało lawinę spekulacji

2024-01-23 11:13

Adrianna wzięła udział w 9. edycji "Rolnik szuka żony", w której poznała swojego przyszłego męża - Michała. Para pobrała się w 2023 roku, a teraz Ada pochwaliła się nowym zdjęciem, w którym zaprasza do 11. edycji rolniczego show. Fani dopatrzyli się ciążowego brzuszka i pojawiły się komentarze o tym, że rodzina Ady i Michała się powiększy.

Adrianna poznała Michała Tyszkę w "Rolnik szuka żony 9". Para jest małżeństwem, a ich fani spekulują, że spodziewają się dziecka. Ada dodała na swój Instagram zdjęcie, na którym zachęca do wzięcia udziału w "Rolnik szuka żony 11". Miłośnicy Ady dopatrzyli się na nowej fotce... ciążowego brzuszka!

Związki z "Rolnik szuka żony". Te pary są ze sobą do dziś! Niektórzy mają już dzieci

Ada z "Rolnik szuka żony 9" w ciąży?

Adrianna i Michał Tyszka wzięli udział w Rolniczych Targach w Poznaniu i pojawili się tam obok innych uczestników "Rolnik szuka żony". Do wzięcia udziału w programie, zachęcali między innymi: Joanna i Kamil Osypowicz, Paweł Bodzianny, Tomasz Klimkowski, Dawid Noweta, Agnieszka Kwiatkowska oraz Maciej Kazek. Wpis Ady wywołał wielkie poruszenie i lawinę komentarzy. Ada napisała pod zdjęciem: "Cześć, może chciałbyś zgłosić się do Rolnika?".

Jeden z internautów zauważył pewien szczegół i skomentował: "Czyżby brzusio ciążowy?". Inni napisali też: "Jest brzuszek i to spory. Super. Gratulacje", "Czy ja tu widzę brzuszek?", "Wyglądasz jakoś tak inaczej... Ładnie, bardzo ładnie" - pisali fani. Na ostatni z komentarzy odpisała sama Ada, która ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła wszystkim spekulacjom: "byłam ostatnio u fryzjera może to, to". Oprócz pozytywnych komentarzy i zwracania uwagi na rzekomy stan błogosławiony Ady, pojawiły się również wzmianki o tym, że nie powinno gratulować się ciąży, jeżeli kobieta jej nawet nie ogłosiła. "Czy ludzie kiedyś zrozumieją to, że nie gratuluję się kobietom ciąży, której nie ogłosiły? A co jeśli tydzień temu kobieta poroniła? Albo od miesięcy para stara się bezskutecznie o dziecko? Czy każda z nas musi mieć brzuch płaski jak kartka papieru bo inaczej od razu ciąża? Naprawdę ręce opadają...", "Totalnie nie rozumiem gratulacji gdzie nikt wcześniej nic nie mówił o ciąży. Ludzie, opamiętajcie się!!!" - czytamy. Jak jest naprawdę, tego nie wie nikt. Fani Ady muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż uczestniczka sama skomentuje to, co się dzieje.

Wszystkie śluby w "Rolnik szuka żony". Ich miłość zrodziła się na oczach kamer - ZDJĘCIA

Produkcja "Rolnik szuka żony" ogłosiła nabór do 11. edycji rolniczego show, które ukaże się już niedługo. Pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony" wyemitowano w 2014 roku. Od samego początku, program prowadzi Marta Manowska, która zapoznaje i pomaga parom w trakcie programu. Program cieszy się bardzo dużym powodzeniem i sporą popularnością.

"Rolnik szuka żony" w Targach Kielce. Jak poszukują uczestników?
Listen on Spreaker.