Absentia - sezon 3. Kiedy w AXN i ile odcinków liczy?

2020-06-12 14:45 aw
Absentia
Autor: screen youtube.com, kanał Basima screen youtube.com

Absentia to kolejny sukces polskich twórców za granicą. Jedną z reżyserek i producentką serialu jest Kasia Adamik, która stoi za sukcesem takich produkcji jak Wataha, PitBull, Boisko bezdomnych, Ekipa czy Bez tajemnic. Adamik jest córką Agnieszki Holland, a wspólnie z matką zostały nagrodzone za film Pokot podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Serial Absentia zadebiutował w 2017 roku.

Absentia - sezon 3. Kiedy w AXN i ile odcinków liczy? Pierwszy sezon serialu sensacyjnego z elementami thrillera miał swoją premierę w czerwcu 2017, a drugi dopiero w lipcu 2019 roku. Zdecydowanie mógł liczyć on na wysoką oglądalność, bo już w październiku 2019 roku twórcy zapowiedzieli, że powrócą na plan, aby stworzyć kolejne odcinki produkcji.

Absentia - sezon 3. Kiedy w AXN i ile odcinków liczy?

Główną bohaterką serialu jest agentka FBI Emily Byrne, która podczas pościgu za mordercą znika i zostaje uznana za zmarłą. Po kilku latach zostaje odnaleziona w lesie, jednak nie może przypomnieć sobie, co przez ten czas robiła. Dowiaduje się jednak, że jej mąż znalazł nową żonę, a Byrne została wrobiona w serię morderstw. Akcja sezonu trzeciego ma rozpocząć się trzy miesiące pod wydarzeniach kończących sezon drugi.

Premiera trzeciego sezonu została zaplanowana w AXN na wtorek 7 lipca na godzinę 22:00. Następne odcinki będzie można oglądać w kolejne wtorki o tej samej porze. Sezon trzeci serialu, podobnie jak dwa pierwsze, ma składać się łącznie z 10 odcinków. W głównej roli ponownie zobaczymy Stanę Katic, która, podobnie jak Adamik, jest także producentką Absentii.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE