365 dni - powstanie serial na podstawie książek Blanki Lipińskiej! Kiedy premiera?

2019-12-09 10:39 kw
365 dni
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Blanka Lipińska odkąd wydała 365 dni stała się jedną z najpopularniejszych autorek w Polsce. W bardzo szybkim tempie jej książki zostały bestsellerami. Autorka od kilku miesięcy zapowiadała, że w planach ma film na podstawie trylogii. Ostatnio informacja ta została potwierdzona, a my poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Okazuje się jednak, że Lipińska nie poprzestaje na filmie. Światło dzienne ma ujrzeć również serial.

365 dni - powstanie serial na podstawie książek Blanki Lipińskiej! Kiedy premiera? 365 dni to książka Blanki Lipińskiej, która porównywana jest do Pięćdziesięciu twarzy Greya. Nic w tym dziwnego - znajduje się w niej mnóstwo pikantnych scen. Autorka bestsellerowej trylogii od dawna zapowiadała, że ma w planach ekranizację swojego dzieła. Słowa dotrzymała - film na podstawie jej książki już 7 lutego 2020 roku trafi na ekrany kin. Gdyby tego było mało, Lipińska chce nakręcić również serial. 

365 dni - serial na podstawie trylogii

4 grudnia odbyła się konferencja prasowa dotycząca filmu 365 dni, podczas której dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w głównych bohaterów. W roli głowy sycylijskiej rodziny mafijnej zobaczymy Michele Morrone, z kolei Laurę zagra Anna Maria Sieklucka. Okazuje się, że Blanka Lipińska nie poprzestaje na ekranizacji pierwszej części trylogii. W planach ma również nakręcenie filmów Ten dzień oraz Kolejne 365 dni. 

Gdyby tego było mało, w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl zdradziła również, że zamierza stworzyć serial, który umożliwiłby pokazanie książki jeden do jednego. Nie wiadomo jak na razie, czy w serialu zagrają ci sami aktorzy oraz kiedy premierę będzie mieć pierwszy odcinek serii. 

NAJNOWSZE