250 m Kuby Wojewódzkiego: gdzie i o której oglądać program?

2020-04-03 16:21
Kuba Wojewódzki
Autor: Materiały TVN

Choć wyjątkowa sytuacja przyśpieszyła zakończenie wiosennego sezonu Kuby Wojewódzkiego, popularny showman nie da fanom o sobie zapomnieć. Zmieniają się okoliczności, ale nie prowadzący i jego dociekliwa natura! Pod koniec marca 2020 TVN musiał podjąć decyzję o zawieszeniu premierowych odcinków niektórych seriali i programów - m.in. Milionerów, Kuchennych rewolucji czy właśnie Kuby Wojewódzkiego.

250 m Kuby Wojewódzkiego: gdzie i o której oglądać program? Tym razem W najnowszym autorskim projekcie Kuby Wojewódzkiego gospodarz zaprasza do domowego zacisza, na prywatną kanapę. W pierwszym odcinku na prywatnej kanapie posadził rapera Quebonafide. I, oczywiście, wziął go w krzyżowy ogień pytań. 

250 m Kuby Wojewódzkiego: gdzie i o której oglądać program?

Nowe show Kuby Wojewódzkiego dostępne jest wyłącznie w internecie - nie trafi on do telewizji. Program można oglądać za pośrednictwem platformy Player. Pierwszy odcinek, w którym gościem jest Quebonafide, został dodany w czwartek 2 kwietnia o godzinie 22:00. Trwa on niemal godzinę. Twórcy show i sam gospodarz nie wykluczają kolejnych odcinków nowego projektu w przyszłości, jednak jak na razie nie wiadomo, czy i kiedy powstaną.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE