Tadeusz Sznuk

i

Autor: AKPA

1 z 10 - wynik uczestnika rekordem wszech czasów! Pan Artur to prawdziwy geniusz

2023-11-23 7:43

Teleturniej Jeden z dziesięciu jest najdłużej nieprzerwanie nadawanym teleturniejem w Telewizji Polskiej. Program gości na ekranach naszych telewizorów od 1994 roku i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Od początku prowadzącym show jest Tadeusz Sznuk. 22 listopada 2023 roku TVP pokazała 19. odcinek 140. edycji teleturnieju, w którym doszło do rekordu wszech czasów. Pan Artur przejdzie do historii!

Jeden z dziesięciu to program, którego uczestnicy muszą wykazać się naprawdę wszechstronną wiedzą. Wśród śmiałków, którzy chcieli sprawdzić swoje możliwości, pojawił się Artur Baranowski, który okazał się prawdziwym geniuszem. Mężczyzna pojawił się w 19. odcinku 140. edycji teleturnieju i udowodnił, że niemożliwe nie istnieje. W finale odcinka nie dał najmniejszych szans rywalom, zgarniając wszystkie możliwe punkty.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Rekord wszech czasów w 1 z 10

Artur Baranowski pochodzi ze Śliwnik. Jest ekonomistą, interesuje się grami logicznymi oraz jazdą na rowerze. W finale odcinka mężczyzna odpowiedział na wszystkie pytania, nie dając dojść do głosu rywalom. Najpierw odpowiedział na 3 pytania, do których można było się zgłaszać, następne natomiast brał już na siebie. Na wszystkie pytania odpowiedział oczywiście poprawnie i łącznie zdobył 803 pkt. 773 pkt otrzymał za poprawne odpowiedzi, natomiast pozostałe 30 pkt zdobył za zachowane szanse. Na profilu programu na Facebooku pojawiły się tysiące komentarzy widzów, którzy gratulowali uczestnikowi wyniku.

„Mam wrażenie, że Pana konkurenci trochę się nudzą.” Historia napisała się na naszych oczach. Myślałem, że to się nigdy nie wydarzy, ale niemożliwe nie istnieje. Dozgonny szacunek dla Pana Artura.

I to jest JEDEN z dziesięciu! Gratulacje!

Niesamowite!  Gratulacje ogromnej wiedzy 

Brawo!   i cyk drugie tyle w wielkim finale 

Nie da się zdobyć większego wyniku   gratulacje dla zwycięzcy, mega mocny zawodnik!

Niesamowite, serdeczne gratulacje Panie Arturze, szacunek, rekord Programu

Niesamowity finał…

Niezapomniane polskie teleturnieje, które oglądała cała Polska. Pamiętacie wszystkie?