Eska Cinema
 
konkurs »
| 15:32 07.03.2017
materiały prasowe

CHATA - premiera w kinach, konkurs na ESKA Cinema. Wygraj zestaw nagród! [WYNIKI]

CHATA - film wchodzi na ekrany polskich kin i z tej okazji ESKA Cinema przygotowała dla swoich czytelników konkurs. Do wygrania jest zestaw nagród, w tym m.in. książka "Chata" Williama P. Younga.

Film „Chata” Stuarta Hazeldine'a powstał w oparciu o fenomen literacki autorstwa Williama P. Younga o tym samym tytule. Historia rozpaczającego po stracie dziecka ojca, który musi zmierzyć się z najtrudniejszym dylematem w swoim życiu – przebaczyć to, co wydaje się niewybaczalne – podkreśla nieskończone piękno ludzkiego ducha i zainspirowała niezliczoną ilość ludzi do bycia lepszymi wersjami samych siebie. Niezależnie od tego, w jaki sposób oceniać jego życie, Mackenzie Phillips (Sam Worthington) wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia: trójkę wspaniałych dzieci, piękną żonę, cudowny dom. Jednakże sytuacja ulega diametralnie zmianie, gdy Mack zabiera pewnego razu dzieciaki na biwak. W założeniu luźna wyprawa na łono natury, zamienia się w najgorszy koszmar każdego rodzica – najmłodsza córka Macka, Missy, zostaje porwana z obozowiska. Zrozpaczony ojciec stara się zrozumieć to, co się stało, wyjaśnić jakoś tę niewyobrażalną tragedię... Czy upora się z nią? Czy ktoś mu pomoże?

WYNIKI KONKURSU

Nagrody otrzymują:

  • Jagoda Konopka
  • Małgorzata Stępień
  • Magdalena Błażejewska
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Chata - konkurs

Chata debiutuje w kinach, a na ESKA Cinema mamy dla was konkurs! Aby zgarnąć jeden z trzech zestawów nagród (film na DVD Bóg nie umarł, film na DVD Bóg nie umarł 2, film na DVD "Drzewo życia" oraz książka "Chata", wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Gdybyś spotkał/a Boga, co byś mu powiedział/a?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – chata" czekamy do 12 marca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Chata - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema