Życzenia na Dzień Kobiet prosto z frontu. Ukraińscy żołnierze złożyli przysięgę swoim kobietom

i

Autor: Telegram УНИАН/Twitter @nexta_tv

Życzenia na Dzień Kobiet prosto z frontu. Ukraińscy żołnierze złożyli przysięgę swoim kobietom

2022-03-08 14:02

O Dniu Kobiet nie zapomnieli ukraińscy żołnierze. Prosto z frontu przesyłają swoim kobietom życzenia i składają przysięgę. – Życzymy wam niebieskiego nieba nad głowami i zrobimy wszystko, aby niebawem wam to zapewnić – przekazali żołnierze. O swoim święcie nie zapomniały kobiety, które walczą w obronie swojego kraju. Żołnierki zwróciły się do wroga.

Dla wielu Ukraińców 8 marca to 13. dzień wojny. Jednak mimo tragedii, która dzieje się za naszą wschodnią granicą grupa żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy przesłała kobietom życzenia z okazji Dnia Kobiet prosto z frontu. Żołnierze z bronią w ręku i w pełnym umundurowaniu zwrócili się do Ukrainek. Podziękowali im za modlitwy, które dają im siłę, a także złożyli kobietom obietnicę. - Życzymy wam niebieskiego nieba nad głowami i zrobimy wszystko, aby niebawem wam to zapewnić - mówili żołnierze.

Kobiety Sił Zbrojnych Ukrainy z przesłaniem do wroga

Kobiety, które zasilają ukraińskie wojsko nie zapomniały o swoim dniu. Żołnierki zwróciły się do wroga:

- Jesteśmy kobietami Ukrainy. Pobłogosławiłyśmy swoich mężczyzn, żeby bronili naszej ziemi. Zapewniłyśmy bezpieczne schronienie dla naszych dzieci. Linia genetyczna naszej nacji jest zabezpieczona. Dołączyłyśmy do mężczyzn i naszej armii. Zniszczymy wroga na każdym centymetrze naszej ukraińskiej ziemi - w każdym mieście, każdej wiosce, lesie czy polu. Za wszystkie dzieci, kobiety, starców, zniszczone ulice, a nawet stodoły - zastrzelimy was, jak wściekłe psy - mówią.

Czy warto pomagać? (Ukraina)