Znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Grozi mu WIĘZIENIE [DRASTYCZNE WIDEO]

i

Autor: Politics UK - Twitter Znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Grozi mu WIĘZIENIE [DRASTYCZNE WIDEO]

Znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Grozi mu WIĘZIENIE [DRASTYCZNE WIDEO]

2022-02-10 12:02

Kilka dni temu do sieci trafił filmik, na którym widać, jak znany francuski piłkarz, znęca się nad swoim kotem. Nagranie wywołało burzę, zawodnik został już ukarany przez klub i sponsorów, ale to nie koniec jego problemów.

Sprawa ujrzała światło dzienne przez brata piłkarza, który nagrał jak Kurt Zouma najpierw kopie, a następnie uderza kota w swoim domu. W dalszej kolejności mężczyzna udostępnił film na Snapchacie. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, którzy oczywiście byli oburzeni.

Zachowanie piłkarza West Ham United potępiły władze jego klubu, na łamach „The Sun” wypowiedział się sam piłkarz: - Nie ma usprawiedliwienia dla mojego zachowania. Bardzo przepraszam każdego, kto poczuł się urażony tym filmem. Zapewniam wszystkich, że nasze dwa koty są całkowicie zdrowe, kochane i szanowane przez całą rodzinę.

Trudno jednak uwierzyć w jego słowa, bo według informacji "Daily Mail", Zouma wściekł się na swojego kota po tym, jak zerwał on oświetlenie z szafki kuchennej i rozbił wazon.

Kara finansowa, utrata sponsorów, ale również więzienie?

West Ham United nie tylko potępił zachowanie swojego piłkarza, ale również nałożył na niego karę w wysokości dwóch pensji tygodniowych. Francuz musi zatem zapłacić 250 tys. funtów. Klub przekonuje, że to „maksymalna kara” jaką mógł nałożyć. Nie zawiesił jednak swojego obrońcy w grze.

To nie koniec problemów Zoumy. Piłkarz stracił już swój sponsorski kontrakt z Adidasem, który dostarczał mu sprzęt piłkarski. Ponadto według „Daily Mail” Francuzowi grozi nawet kara więzienia w jego ojczyźnie. W Paryżu bowiem złożono doniesienie o popełnieniu przestępstwa, a w sprawę zaangażowała się największa fundacja zajmująca się prawami zwierząt. Zoumie grozi nawet do czterech lat pozbawienia wolności.

Ostatecznie koledze z drużyny Łukasza Fabiańskiego odebrano dwa koty, które posiadał. Sprawę Zoumy bada jeszcze RSPCA – brytyjska organizacja zajmująca się zapobieganiem okrucieństwa wobec zwierząt.

T.Love - wywiad w Kolumnie Zygmunta