Spadochroniarz

i

Autor: pixabay.com Spadochroniarz

Zastrzelony rosyjski spadochroniarz okradał cywili - Ukraińcy powiadomili o tym jego żonę [MATERIAŁ +18]

2022-04-01 14:05

Kilka miesięcy przed początkiem inwazji Denis Cibenko wziął ślub. Rosyjski spadochroniarz do swojej wybranki nie wróci - został zabity podczas walk. Przy jego ciele znaleziono kosztowności i pieniądze skradzione cywilom. Ukraińscy żołnierze powiadomili o tym jego żonę.

Od początku rosyjskiej inwazji strona Ukraińska donosi o częstych przypadkach wykorzystywania i okradania ludności cywilnej przez żołnierzy agresora. Ostatnio w sieci opisano kolejną taką historię. Ma służyć ku przestrodze dla Rosjan dopuszczających się rabunków, gwałtów, zabójstw i innych zbrodni. Przekaz Ukraińców informujących o zabitym spadochroniarzu, Denisie Cibenko, jest jasny - wasze przestępstwa zostaną ujawnione i dowiedzą się o nich rodziny. Żołnierze napadniętego kraju zadzwonili bowiem do żony Cibenki. Kobieta wzięła z nim ślub na kilka miesięcy przed eskalacją wojny. Więcej na ten temat w dalszej części artykułu.

Putin jest oszukiwany przez swoich!? Generał rezerwy Jan Rajchel jasno: Myślę, że Putin...

Biżuteria i pliki banknotów znalezione przy zwłokach - ZDJĘCIE +18

Cibenko był spadochroniarzem wysłanym na wojnę w Ukrainie. Mężczyzna zginął w trakcie walk, a Ukraińscy żołnierze przeszukali jego zwłoki. Okazało się, że żołnierz miał przy sobie przedmioty ukradzione cywilom lub zabrane z ich domów - kilkanaście pierścionków, złote łańcuszki, zegarek oraz dolary i funty. Zdjęcia trafiły do sieci. Ostrzegamy, że fotografie przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich i mogą wzbudzać negatywne emocje.

Telefon do żony zabitego - kobieta wpada w rozpacz

Oprócz opublikowania dowodów na przestępstwa popełnione przez Cibenkę, w internecie znalazł się zapis rozmowy telefonicznej, podczas której żona żołnierza jest informowana o jego śmierci. Na nagraniu słychać, jak kobieta wpada w rozpacz. Podobnie, jak powyższe zdjęcia, nagranie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich i odpornych psychicznie.