Wystarczyło, że znalazła napompowanego nachosa i... wygrała OGROMNĄ sumę!

2021-07-30 11:40
Nachosy
Autor: Pixabay

Tak, to nie żart. 13-letnia mieszkanka Australii z dnia na dzień wzbogaciła się dzięki zwykłej paczce chipsów. Wcale nie chodziło tu o kupon, ani żadną zdrapkę. Dziewczyna w opakowaniu znalazła... napompowanego nachosa. Dzięki niemu zdobyła fortunę.

Niezwykła historia przydarzyła się 13 - letniej mieszkance Australii. Nastolatka Rylee Stuart, jedząc mało zdrową przekąskę, natknęła się na dziwnie wyglądającego nachosa, którego postanowiła pokazać światu. W związku z tym, opublikowała na swoim TikToku filmik, który w mgnieniu oka trafił do sporej ilości użytkowników. Jak wyglądał chips, który jak się później okazało, był wart tysiące dolarów? Przez to, że był rozdęty od środka, napompował się i wyglądem przypomniał trójkątną poduszkę. Pojawiło się pytanie, czy warto go zjeść, skoro jest tak wyjątkowy.

Wystarczyło, że znalazła napomponwaego nachosa i... wygarła OGROMNĄ sumę!
Autor: Screnn/ TikTok Wystarczyło, że znalazła napomponwaego nachosa i... wygarła OGROMNĄ sumę!

Filmik wrzucony przez dziewczynę na TikTok zdobył 6 milionów odsłon na całym świecie. Większość internautów oglądająca nachosa doradziła, aby go nie jeść, a spróbować sprzedać na aukcji internetowej, co zainspirowało nastolatkę do wystawienia puszystego nachosa na aukcję. Z 0,99 dolarów cena wzrosła do 10 tysięcy dolarów, ale to był dopiero początek!

Nastolatka za puszystego nachosa dostała prawdziwą fortunę!

Ostatecznie, aukcja, która zebrała 10 tysięcy dolarów, została zamknięta i nie doszła do skutku. Jednak Rylee wzbogaciła się aż o 20 tys dolarów, które zapłaciła jej firma produkująca słoną przekąskę. Wykupiła bowiem nadmuchanego chipsa, by wynagrodzić dziewczynę za kreatywność.

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze