Wygrała na loterii blisko 33 mln euro! Zorientowała się po sześciu tygodniach!

i

Autor: Hermann Traub

Wygrała na loterii blisko 33 mln euro! Zorientowała się po sześciu tygodniach!

2021-07-29 14:42

Odnalazła się posiadaczka szczęśliwego losu loterii Lotto, która była poszukiwana do odbioru nagrody! Okazało się, że mieszkanka Bawarii, która wygrała w Lotto około 33 milionów euro nosiła kupon w torebce przez prawie sześć tygodni, zanim odkryła wygraną. - Myśl o tym, że przez kilka tygodni beztrosko nosiłam w portfelu prawie 33 miliony euro, wciąż przyprawia mnie o zawrót głowy", stwierdziła.

Kobieta, która przez sześć tygodni nosiła szczęśliwy kupon wart aż 33 miliony euro zapomniała o nim i sprawdziła go dopiero, kiedy zdecydowała się zagrać w loterię ponownie kilka tygodni później. Jak ogłosił w środę Lotto Bayern 45-latka była jedyną osobą w całym kraju, która w losowaniu 9 czerwca wytypowała sześć poprawnych liczb: 1, 7, 17, 22, 41 i 49 oraz super liczbę 3 - pisze dziennik "Bild". Kobieta zainwestowała tylko 2,40 euro w grę i wybrała szczęśliwe numery "swobodnie, z przeczucia".

CZYTAJ TAKŻE: Olimpiada 2020 - SKOCZEK NARCIARSKI zdobył złoto na letnich Igrzyskach w Tokio! Jak tego dokonał?

Druga najwyższa nagroda w historii

Nagroda w wysokości dokładnie 32 842 219 euro jest drugą najwyższą sumą, jaką kiedykolwiek wygrano w grze "6z49" w Bawarii, ogłosił Lotto Bayern. Najwyższa wypłacona do tej pory wygrana wyniosła 33,3 mln euro.

Podoba sytuacja miała miejsce niedawno

Niedawno firma loteryjna z Poczdamu długo szukała szczęśliwca, który zainwestował tylko 25 euro i wygrał 48 milionów euro. W końcu w ubiegłym tygodniu, po medialnych apelach o zgłoszenie się po wygraną, po odbiór nagrody przyszła kobieta z Brandenburgii.

Matka dwójki dzieci nadała swój kupon 16 czerwca. Skreśliła te same numery co zawsze od dwóch lat.

Za pierwszym razem, gdy grałam w Eurojackpot, spontanicznie wybrałam te numery i obstawiałam je w kółko. (...) nie są to żadne specjalne szczęśliwe liczby-  mówiła zwyciężczyni dla "Bild"

Dolar na grobie aktora "07 zgłoś się". Niezapomniani
Sonda
Czy kiedykolwiek wygrałeś coś w Lotto?