Władimir Putin

i

Autor: GABRIEL BOUYS/AFP/East News

Wyznaczono nagrodę za ZŁAPANIE Władimira Putina. Kwota zwala z nóg!

2022-03-03 8:54

Rosyjski milioner Alexander Konanykhin wyznaczył potężną nagrodę za aresztowanie Władimira Putina. Mężczyzna mieszkający w Stanach Zjednoczonych domaga się zatrzymania rosyjskiego prezydenta za dokonane przez niego zbrodnie wojenne.

Rosyjski milioner Alexander Konanykhin, który obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych chce zapłacić 1 milion dolarów oficerom, którzy zatrzymają Władimira Putina.

Putin nie jest rosyjskim prezydentem. On doszedł do władzy w wyniku operacji, podczas której wysadzono bloki mieszkalne w Rosji. Potem złamał konstytucję, bo zlikwidował wolne wybory, zamordował swoich przeciwników. Jako etniczny Rosjanin i obywatel Rosji uważam za swój moralny obowiązek ułatwienie denazyfikacji Rosji. Będę pomagał Ukrainie w jej walkach, by przeciwstawić się Putinowi - napisał w mediach społecznościowych Konanykhin.

Były dowódca jednostki specjalnej Grom o taktyce militarnej Rosji

Kim jest Alexander Konanykhin?

Alexander Konanykhin to przedsiębiorca i milioner. Rosję opuścił w 1992 roku. Następnie otrzymał azyl w Stanach Zjednoczonych. Zarządza wieloma firmami, tylko w wieku 25 lat miał ich ponad 100. Do momentu opuszczenia Rosji jego imperium było warte ok. 300 mln dolarów.

Znani pomagają Ukrainie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE