W tym sklepie można zrobić zakupy za darmo! Jest tylko jeden warunek

2023-01-25 16:26
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Alesia Kozik / Pexels

W stolicy Holandii powstał sklep, w którym nie trzeba płacić za zrobione zakupy. W Amsterdamie otwarto darmowy supermarket dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej – poinformował portal NU. Jaki trzeba spełnić warunek, żeby nie płacić za zakupy. Szczegóły poniżej.

Darmowe zakupy w supermarkecie

W stolicy Holandii powstał zupełnie darmowy sklep dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Aby zrobić w nim darmowe zakupy, kupujący muszą zgodzić się jednak na pomoc specjalnego doradcy, który ma umożliwić im uporządkowanie sytuacji z domowym budżetem.

Niecodzienny sklep został otwarty w dzielnicy Nieuw West w południowej części miasta, podaje NU. Jego półki są zapełnione nie tylko towarami spożywczymi, ale również chemią i drobnymi przedmiotami gospodarstwa domowego.

Do zrobienia darmowych zakupów trzeba jednak przystać na jeden warunek, trzeba się zgodzić na specjalną asystę w ciągu kolejnych miesięcy trenera, którego rolą ma być pomoc w długofalowym przezwyciężeniu problemów finansowych. Mają oni pomagać m.in. w znalezieniu pracy lub przezwyciężeniu uzależnień.

Jak podaje portal, z inicjatywą powstania niecodziennego sklepu wyszedł założyciel fundacji Studiezalen, która pomaga rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej i życiowej. Towary dostarczają inne sklepy oraz lokalni przedsiębiorcy.

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze