Z życia gwiazd

W co Marina i Wojciech Szczęśni inwestują swoje miliony? Nie kryją się z tym

2024-06-18 11:00

Marina i Wojciech Szczęsny to jedna z bardziej rozpoznawanych par polskiego show-biznesu. Fani śledzą każdy jej krok i decyzje, także te finansowe. Nie jest tajemnicą, że piłkarz zarabia co sezon miliony. W co para postanowiła zainwestować swoje pieniądze?

W co inwestują swoje miliony najwięcej Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny to jedna z gorętszych par na polskim show-biznesowym podwórku. Przez lata bycia razem zebrali nie tylko sporą rzeszę fanów, ale i zgromadzili pokaźny majątek.

Przypomnijmy, że Szczęsny jest bramkarzem polskiej reprezentacji od 2009 roku. Równocześnie pracuje także nad swoja karierą w różnych klubach - m.in. w Arsenalu, AS Roma czy aktualnie w Juventusie Turyn. Idzie to oczywiście w parze ze sporymi zarobkami. Aktualnie za sezon bramkarz zarabia 6,5 mln euro! Jego pensja ma być jedną z najwyższych w drużynie. A może być ona jeszcze wyższa, jeśli plotki o jego przejściu do klubu Al-Nassri się potwierdzą. Przypomnijmy, że to tegoroczny wicemistrz Arabii Saudyjskiej. Szczęsny miałby zarabiać w barwach klubu 20 mln euro!

W co piłkarz i jego żona inwestują majątek? Nie jest tajemnicą, że mają kilka nieruchomości w różnych zakątkach Europy. Jedną z nich jest luksusowy apartament z tarasem znajdujący się we Włoszech. Kolejną są nieruchomości w Warszawie. Mowa o mieszkaniu i w domu w pobliżu stolicy. Równocześnie wciąż budowana jest też ich posiadłość w samym centrum Warszawy. A to wciąż nie koniec! Pozostaje jeszcze willa w hiszpańskiej Marbelli z widokiem na Morze Śródziemne.

Para posiada także działkę w Zakopanem, którą kupiła jeszcze w 2021 roku. Jak donosi portal Pomponik, nie wiadomo jeszcze, czy tu także stanie ostatecznie kolejna z posiadłości Szczęsnych.

Związek Mariny i Wojciecha Szczęsnego

Zobacz więcej w naszej galerii!

Marina w ciąży! Wojciech Szczęsny ponownie zostanie ojcem
Źródło: W co Marina i Wojciech Szczęśni inwestują swoje miliony? Nie kryją się z tym