Ukraiński piłkarz ZADRWIŁ z Ronaldo i Pogby. Chłopaki, czekam na kontakt [WIDEO]

i

Autor: Screen/YouTube Andryi Yarmolenko na konferencji prasowej postawił przed sobą colę i piwo bezalkoholowe

Ukraiński piłkarz ZADRWIŁ z Ronaldo i Pogby. "Chłopaki, czekam na kontakt" [WIDEO]

2021-06-20 12:01

Andriy Yarmolenko był najlepszym zawodnikiem w wygranym przez Ukrainę meczu z Macedonią Północną. Na pomeczowej konferencji prasowej zawodnik również zrobił show i zadrwił nieco z Cristiano Ronaldo oraz Paula Pogby. O co chodzi? Zobaczcie.

Ukraiński piłkarza zadrwił z Cristiano Ronaldo! Andriy Yarmolenko na konferencji prasowej po meczu Ukraina - Macedonia Północna nawiązał zachowania Cristiano Ronaldo, który kilka dni wcześniej podczas spotkania z dziennikarzami zdjął ze stolika colę i postawił butelkę wody.

- Pijcie wodę - powiedział portugalski piłkarz.

Jego zachowanie było szeroko komentowane. Upomniała go nawet UEFA, która zaapelowała o szacunek do sponsorów.

Kilka dni później podobnie postąpił Paul Pogba, francuski gwiazdor ze stołu zdjął jednak... piwo bezalkoholowe.

Zupełnie inne podejście przedstawił wspomniany wcześniej Yarmolenko, który postawił colę i piwo centralnie przed sobą i zapowiedział, że... czeka na kontrakty reklamowe. Zobaczcie jak to wyglądało.

Okazuje się, że ludzie mieszkający na wschodzie Europy mają zdecydowanie bardziej luźny stosunek do słodkich napoi. Pokazał to Stanisława Czerczesow, selekcjoner reprezentacji Rosji, który na konferencji prasowej zrobił sążnego łyka coli i odpowiedział w ten sposób na zachowanie Cristiano Ronaldo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE