Tak Rosjanie ATAKUJĄ CYWILI! Drastyczne nagranie z Makarowa [WIDEO]

i

Autor: Twitter/@Idzanagi4 Tak Rosjanie ATAKUJĄ CYWILI! Drastyczne nagranie z Makarowa [WIDEO]

Tak Rosjanie ATAKUJĄ CYWILI! Drastyczne nagranie z Makarowa [WIDEO]

2022-03-09 12:06

Inwazja Federacji Rosyjskiej trwa już od dwóch tygodni. W tym czasie wojska Władimira Putina odznaczają się wyjątkową przemocą wobec mieszkańców Ukrainy. Do sieci trafiło kolejne nagranie dokumentujące brutalność rosyjskiej armii w stosunku do cywili.

Inwazja Federacji Rosyjskiej na Ukrainę trwa już drugi tydzień. 24 lutego Władimir Putin wydał swoim wojskom rozkaz zajęcia terenu naszych wschodnich sąsiadów, a jak wynika z najnowszych doniesień ze strony chociażby ukraińskiej służby bezpieczeństwa, jego żołnierze dostali pozwolenie na zabijanie ludności cywilnej.

Właściwie każdego dnia w sieci pojawiają się wstrząsające nagrania rosyjskich zbrodniczych ataków, a zdjęcia zniszczonych ukraińskich miast zdominowały wydania największych gazet na świecie.

We wtorek (8 marca) pojawił się kolejny, mrożący krew w żyłach, film. Na nagraniu widać bowiem zwykły samochód osobowy, podjeżdżający do skrzyżowania. Po chwili zza zakrętu wyłania się rosyjski wóz opancerzony, który otwiera ogień do pojazdu. Zwykła osobówka nie miała żadnych szans z ciężkich ostrzałem, kilka pocisków trafiło bezpośrednio w maszynę, w wyniku czego doszło do wybuchu.

Film został opublikowany przez kanał „Kyiv Operativ” w aplikacji Telegram. Według administratorów profilu zdarzenie miało miejsce 28 lutego. Pojazdem poruszała się starsza para. W wyniku ostrzału i wybuchu samochodu wszyscy zginęli na miejscu.

Źródło: o2.pl

Zniszczony pomnik Zwycięskiej Armii Radzieckiej