TA piosenka pobiła absolutny rekord YouTube’a. Zna ją na pamięć KAŻDY RODZIC!

2022-01-14 13:52
TA piosenka pobiła absolutny rekord YouTube’a. Zna ją na pamięć  KAŻDY RODZIC!
Autor: Pixabay.com

Każdy kto małe dziecko ma, albo chociaż ma małych sąsiadów za ścianą doskonale zna ren utwór! Baby Shark tu turu tu tu tu, Baby Shark tu turu tu tu tu ­– piosenka o rekinie właśnie pobiła absolutny rekord YouTube’a.

Baby Shark Dance to najpopularniejszy film w historii YouTube. Teledysk z Korei Południowej właśnie przekroczył 10 miliardów wyświetleń jako pierwsze wideo na świecie. Jak podkreśla portal Donald.pl, dziecięca rymowanka przebiła m.in. Despacito Luisa Fonsi i Daddy Yanke, który zdobył 7,7 miliarda wyświetleń.

Piosenka powstała w 2015 r., ale swoją popularność zawdzięcza dopiero wydanemu rok później filmikowi z charakterystycznym układem tanecznym, który od tamtej pory stał się błogosławieństwiem i przekleństwem milionów rodziców z całego świata, którym w głowie odbijają się echem słowa piosenki. 

Kilka lat temu nikt nie zdawał sobie sprawy, że zwykła piosenka dla dzieci może osiągnąć tak spektakularny wynik. Stało się to możliwe w trakcie pandemii koronawirusa, gdy rodzice szukali w serwisie piosenek dla własnych pociech spędzających czas w domach. Tak rozpoczął się wyścig "Baby Shark Dance" po rekord.

Autor utworu pozostaje nieznany. Baby Shark została pierwotnie zaśpiewana przez 10-letnią piosenkarkę Hope Segoine. Dopiero druga wersja piosenki z tańczącymi dziećmi w tle stała się viralem.

Policja wyjaśnia czy ktoś próbował otruć radnego na sesji Rady Gminy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze