Ta naklejka na autach szokuje i może prowokować innych kierowców! Co oznacza?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ta naklejka na autach szokuje i może prowokować innych kierowców! Co oznacza?

2022-04-21 12:08

Odpowiednio dobrane naklejki na samochody mogą pokazywać nasze poczucie humoru i dystans do świata. Wielu z nas decyduje się zatem na taką nietypową ozdobę auta. Każdy wybór powinien być jednak dobrze przemyślany. Ta naklejka szokuje i może prowokować innych kierowców! Co oznacza? Sprawdźcie w naszym artykule!

Każdy kierowca dba o swoje auto. To czym jeździmy staje się często naszą wizytówką. Jedną z popularniejszych jest znany wszystkim symbol chrześcijaństwa ryba – ichthys – w postaci dwóch przecinających się łuków. Warto jednak zwracać uwagę i wybierać ozdoby, które nie sprawią innym przykrości. Coraz popularniejsza staje się na polskich droga pewna naklejka na auto. Przedstawia ona rekina, który z otwartą paszczą goni za rybą - wspominanym już symbolem chrześcijaństwa. Naklejkę możemy kupić między innymi w sieci, na popularnych platformach sprzedażowych. Co ona oznacza i czy na pewno warto ją przykleić?

Jasnowidz o tym co czeka Polskę

Rekin goniący rybę - co oznacza?

Kierowcy, którzy umieszczają na swoim aucie naklejkę z groźnym rekinem goniącym rybkę, informują w ten sposób o tym, że są ateistami. Naklejka budzi jednak sporo kontrowersji ze względu na dobór przedstawionych obrazków. Wyszczerzony rekin ma być w tym przypadku pokazany jako silny, potężniejszy i symbolizować rozum. Jednak wielu wierzących odbiera go raczej jako atakującego, agresywnego i niebezpiecznego.

Oznakowanie w taki sposób samochodu może wiązać się z licznymi problemami.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ - Sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą. Najlepsi zdobędą komplet punktów!

Pytanie 1 z 15
W terenie zabudowanym, od godz. 23:00 do 5:00 można poruszać się z prędkością...