Niezwykłe sztuczne choinki jakie wybierają Polacy

i

Autor: Canva Niezwykłe sztuczne choinki jakie wybierają Polacy

Sztuczne choinki, które wybierają Polacy. Te zestawienie może was zaskoczyć! [GALERIA]

2021-12-07 14:32

Te sztuczne choinki mogą Was zaskoczyć zarówno swoim kształtem, jak i kolorami. Bardzo wielu Polaków wybiera sztuczne choinki jako mniej brudzącą i tańszą alternatywę dla ciętych choinek. Zebraliśmy dla Was galerię sztucznych choinek, które można obecnie kupić na rynku i które swoim wzornictwem nieco odbiegają od klasycznego świątecznego drzewka.

Takie sztuczne choinki często kupują Polacy

Co roku w grudniu Polacy ubierają bożonarodzeniowe drzewka. Niektórzy decydują się na choinkę prawdziwą, innym wystarczy zejście do piwnicy i przetarcie z kurzu ich sztucznego odpowiednika. Które drzewko jest lepsze?

Obozy są dwa, chyba każdy z nas zna zarówno zwolenników żywych choinek, jak i entuzjastów sztucznych drzewek. Zwolennicy naturalnych drzewek cenią sobie ich naturalny zapach i przywiązanie do tradycji, kiedy to wspólnie wybierało się „tą najpiękniejszą”. Z kolei fani sztucznych drzewek zasypać nas mogą całą listą praktycznych względów posiadania sztucznej choinki. Zaczynając od nieosypywania się igieł i braku konieczności corocznych wypraw w poszukiwaniu żywych iglaków, na oszczędności kończąc. Często jest też, tak że sztuczne choinki są tak dobrze wykonane, że na pierwszy rzut oka trudno je odróżnić od naturalnych. Ponadto wiele z nich ma już wbudowane lampki led, które oszczędzają nam corocznej pracy z rozplątywaniem kabli z lampkami choinkowymi. Plastikowych odpowiedników tradycyjnych świerków i jodeł nie trzeba również podlewać.

Producenci sztucznych choinek miewają jednak czasami dosyć ekstrawaganckie pomysły co do designu współczesnych drzewek świątecznych. W internecie można znaleźć wiele zaskakujących ofert. Sztuczne drzewka proponowane przez producentów przybierają bardzo różne barwy i kształty, a ich cena powali zwalić z nóg – niektóre designerskie drzewka potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Przed wami galeria nietypowych świątecznych drzewek. Chociaż może się to wydać zaskakujące to właśnie takie sztuczne choinki często kupują Polacy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
W tym roku kupisz sztuczną czy żywą choinkę?