Politycy składają świąteczne życzenia! Radosne nowiny, ale i uszczypliwości

2021-12-24 12:44
Politycy składają świąteczne życzenia! Radosne nowiny, ale i uszczypliwości
Autor: Canva/FB/Twitter

Politycy składają Polakom świąteczne życzenia! Od wczoraj w mediach społecznościowych polskich polityków aż roi się od bożonarodzeniowych życzeń. Te złożyli między innymi Szymon Hołownia wraz z żoną Urszulą, para prezydencka, czy marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Wśród życzeń są radosne nowiny, ale nie obyło się bez uszczypliwości.

- Wszystkim naszym rodakom w kraju i za granicą życzymy spełnienia planów i marzeń, ale nade wszystko wewnętrznego pokoju - niezmąconego obawami i troskami, których nie szczędził nam mijający rok - powiedział Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda w życzeniach bożonarodzeniowych. Te wraz z nagraniem wideo opublikowano na stronie prezydenta, a także w mediach społecznościowych.

Życzenia świąteczne złożyła także marszałek Sejmu. Te wraz z nagraniem wideo opublikowano w piątek na stronie Sejmu. Jak mówiła Elżbieta Witek święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, kiedy bieg spraw zwalnia, a nasze myśli kierują się w stronę tego, co naprawdę ważne - powiedziała Marszałek Sejmu w okolicznościowym nagraniu.

- Święta Bożego Narodzenia wypełnia blask dobra i radości. Cieszmy się nim. Bądźmy razem. Myślmy o sobie dobrze. Szukajmy tego, co łączy, a nie tego, co dzieli. Razem zawsze jesteśmy silniejsi. Wszystkim Polakom życzę zdrowia, spokoju, radości i wszelkiej pomyślności. Spokojnych i rodzinnych Świąt!" – życzyła Elżbieta Witek

Szymon Hołownia wraz z żoną podzielili się radosną nowiną

Szymon Hołownia ze swoją żona Urszulą również złożyli Polakom świąteczne życzenia. Podzielili się także radosną nowiną.

- Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny. Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt! - możemy przeczytać nad filmem z życzeniami na FB Szymona Hołowni.

Politycy składają świąteczne życzenia!

Życzenia Polakom za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych złożyło wielu polityków. Między innymi Donald Tusk, który napisał: Niech wszyscy ludzie dobrej woli pomyślą przy wigilijnym stole o naszym wspólnym polskim marzeniu - byśmy żyli w pokoju, wolności i prawdzie.

Borys Budka na swoim Twitterze opublikował życzenia od parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku
Sonda
Lubisz Święta Bożego Narodzenia?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze