Politycy składają świąteczne życzenia! Radosne nowiny, ale i uszczypliwości

i

Autor: Canva/FB/Twitter

Politycy składają świąteczne życzenia! Radosne nowiny, ale i uszczypliwości

2021-12-24 12:44

Politycy składają Polakom świąteczne życzenia! Od wczoraj w mediach społecznościowych polskich polityków aż roi się od bożonarodzeniowych życzeń. Te złożyli między innymi Szymon Hołownia wraz z żoną Urszulą, para prezydencka, czy marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Wśród życzeń są radosne nowiny, ale nie obyło się bez uszczypliwości.

- Wszystkim naszym rodakom w kraju i za granicą życzymy spełnienia planów i marzeń, ale nade wszystko wewnętrznego pokoju - niezmąconego obawami i troskami, których nie szczędził nam mijający rok - powiedział Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda w życzeniach bożonarodzeniowych. Te wraz z nagraniem wideo opublikowano na stronie prezydenta, a także w mediach społecznościowych.

Życzenia świąteczne złożyła także marszałek Sejmu. Te wraz z nagraniem wideo opublikowano w piątek na stronie Sejmu. Jak mówiła Elżbieta Witek święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, kiedy bieg spraw zwalnia, a nasze myśli kierują się w stronę tego, co naprawdę ważne - powiedziała Marszałek Sejmu w okolicznościowym nagraniu.

- Święta Bożego Narodzenia wypełnia blask dobra i radości. Cieszmy się nim. Bądźmy razem. Myślmy o sobie dobrze. Szukajmy tego, co łączy, a nie tego, co dzieli. Razem zawsze jesteśmy silniejsi. Wszystkim Polakom życzę zdrowia, spokoju, radości i wszelkiej pomyślności. Spokojnych i rodzinnych Świąt!" – życzyła Elżbieta Witek

Szymon Hołownia wraz z żoną podzielili się radosną nowiną

Szymon Hołownia ze swoją żona Urszulą również złożyli Polakom świąteczne życzenia. Podzielili się także radosną nowiną.

- Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny. Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt! - możemy przeczytać nad filmem z życzeniami na FB Szymona Hołowni.

Politycy składają świąteczne życzenia!

Życzenia Polakom za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych złożyło wielu polityków. Między innymi Donald Tusk, który napisał: Niech wszyscy ludzie dobrej woli pomyślą przy wigilijnym stole o naszym wspólnym polskim marzeniu - byśmy żyli w pokoju, wolności i prawdzie.

Borys Budka na swoim Twitterze opublikował życzenia od parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku
Sonda
Lubisz Święta Bożego Narodzenia?