Sprytny kot okradła sąsiadów. Zabierał im... buty

i

Autor: Canva.com /https://justsomething.co/this-cat-has-stolen-so-many-neighbors-shoes-that-his-owner-created-a-facebook-group-to-give-them-back/ Zdjęcie poglądowe

Sprytny kot okradał sąsiadów. Zabierał im... buty. Nie uwierzycie ile zdobył!

2023-02-21 14:30

Takie historie jednocześnie bawią, zaskakują i wprawiają w osłupienie tych, którzy mają szczęście je czytać lub ich słuchać. Nasze zwierzęta potrafią niesamowite rzeczy, których ich właściciele nigdy by się nie spodziewali. Tak było i w przypadku kota, który szedł na przestępczą ścieżkę. Zwierzak grasował w całej okolicy i kradł... buty.

Straszliwy, nieuchwytny włamywacz, który „terroryzował” miasto Altoona w Pensylwanii, został w końcu schwytany! Złodziejem okazał się kot o wdzięcznym imieniu Jordan, który mieszka w Altoona ze swoją właścicielką BJ Ross. Czym zasłyną? Jordan każdej nocy wymykał się z domu, by podstępem kraść buty swoim nic niepodejrzewającym sąsiadom. Ponieważ stos łupów Jordana powiększał się z każdą mijającą nocą i w końcu to sama właścicielka ujawniła, że nieuchwytnym złodziejaszkiem jest jej własny pupil. By rozpowszechnić tę wiedze założyła nawet specjalną grupę na Facebooku - Jordan The Feline Cat Burglar.

Putin szykuje fajerwerki na rocznicę.

Sprytny kot okradła sąsiadów. Zabierał im... buty

Jordan ukradł... ponad 50 butów nie do pary, a wszystkie zdobycze układał przed swoim domem. Złodziej nie oszczędzał nikogo, odwiedzał nawet kilka domów w ciągu jednej nocy, nie krępował się powracać w przyszłości na miejsce zbrodni. Poniżej możecie zobaczyć galerię łupów sprytnego kocura, która oryginalnie została opublikowana w artykule na tej stronie.

QUIZ PRL. Kartki w PRL-u. Pamiętasz takie zakupy?

Pytanie 1 z 10
Za spekulację kartkami:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE