Policja patroluje tereny przy granicy z Białorusią

i

Autor: Podlaska Policja Policja patroluje tereny przy granicy z Białorusią

Śmierć migranta na granicy. Znaleziono zwłoki 20-letniego Syryjczyka

2021-11-13 10:01

- Ciało ok. 20-letniego Syryjczyka znaleziono w piątek niedaleko polsko-białoruskiej granicy w rejonie Wólki Terechowskiej - podała w sobotę podlaska policja. Jak na razie nie można jednoznacznie podać przyczyny śmierci młodego mężczyzny. Przypomnijmy, iż to nie pierwszy tego typu przypadek na granicy.

Jak podała podlaska policja niedaleko granicy, pod Wólką Terechowską, w piątkowy wieczór odnalezione zostały zwłoki młodego mężczyzny narodowości syryjskiej. Przeprowadzone w miejscu odnalezienia ciała czynności, nie pozwoliły na jednoznaczne ustalenie przyczyny śmierci.

Przypomnijmy, iż to nie pierwszy tego typu przypadek na granicy. Wcześniej zmarł m.in. 16-letniemu Irakijczyk. Problem ten zauważają także zagraniczne media: "Ponieważ wielu migrantów jest wyczerpanych, zmarzniętych i narażonych na działanie żywiołów, do tej pory, według urzędników, zmarło osiem osób, ale rzeczywista liczba może być znacznie wyższa" - piszę "New York Times"

Tak modernizują dworzec Warszawa Zachodnia. Potężna inwestycja

KOLEJNE PRÓBY PRZEKROCZENIA GRANICY!

To była kolejna niespokojna noc przy granicy Polski i Białorusi. Podlaska policja podała w sobotę rano, że w rejonie Wólki Terechowskiej w nocy z piątku na sobotę, około godziny 1.00 doszło do kolejnej próby nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej.

- Grupa ok. 100 osób po stronie białoruskiej miała uszkodzić ogrodzenie. Na miejsce pojechało kilkudziesięciu policjantów. Osoby po stronie białoruskiej na widok policjantów żołnierzy i funkcjonariuszy SG, uciekły w głąb lasu - podała policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]