Ryszard Terlecki do kobiety w galerii handlowej: Jest pani kretynką [NAGRANIE]

i

Autor: Twitter: Barbara Nowacka Ryszard Terlecki do kobiety w galerii handlowej: Jest pani kretynką [NAGRANIE]

Ryszard Terlecki do kobiety w galerii handlowej: Jest pani kretynką [NAGRANIE]

2021-11-06 8:22

Posłanka KO Barbara Nowacka opublikowała na Twitterze nagranie z wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim, który został zaczepiony przez jedną z klientek galerii handlowej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, w jaki sposób polityk zwrócił się do kobiety.

Nagranie z wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim opublikowała w piątek (5 listopada) na swoim profilu na Twitterze posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka. – PiSowska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet. Wicemarszałek Ryszard Terlecki „rozmawia” z panią Magdą z Krakowa i jej siostrą. Szokujące – napisała pod filmem.

Do sytuacji miało dojść w jednej z galerii handlowych w Krakowie.

– Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co dzieje się w kraju, to, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne – mówi na nagraniu kobieta zwracając się do Ryszarda Terleckiego.

– Jest pani kretynką – odpowiedział jej krótko polityk.

Nowy wiceprezydent Warszawy

O szerszy komentarz Barbarę Nowacką poprosiła Wirtualna Polska. – Dostałam to nagranie od pani Magdy z Krakowa. Wysłała mi to, bo nie wiedziała, co z tym zrobić. Była na zakupach z siostrą, spokojnie podeszły do wicemarszałka Terleckiego, bo chciały mu powiedzieć, że to, co dzieje się w sprawie praw kobiet, to koszmar – powiedziała WP parlamentarzystka. – Widzieliśmy już, jak wicemarszałek Terlecki zachowywał się tak w stosunku do posłów opozycji czy dziennikarzy. Ale do kobiety, do obywatelki, na ulicy? Zwyczajnie tak komuś naubliżać? To jest niewiarygodne – dodała.

Zachowanie Ryszarda Terleckiego wywołało ogromne poruszenie w sieci. Poniżej niektóre z komentarzy:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE