Romantyczne wakacje. Na tej włoskiej wyspie obowiązuje NAKAZ całowania się

2022-08-07 8:43
Romantyczna wyspa z nakazem całowania się
Autor: Canva

Planujecie romantyczne wakacje we dwoje? Są miejsca, które zachęcają do okazywania sobie czułości. Na jednej z włoskich wysp lokalne władze wyznaczyły strefę romantyczną, w której przebywające tam pary mają obowiązek całowania się. Gdzie znajduje się ta specjalna strefa dla zakochanych? Zapraszamy do artykułu.

Romantyczne wakacje na włoskiej wyspie z nakazem całowania się

„Strefa romantyczna. Obowiązek całowania się”- tablica z takim napisem znajduje się w malowniczym punkcie widokowym na włoskiej wyspie Capri. Wyżej umieszczono znak przedstawiający całującą się parę. Tablicę ustawiły władze miejscowej gminy Anacapri na wniosek mieszkającego tam 23-latka.

Jednoznaczne zalecenie widnieje na niebieskiej tablicy stojącej na tarasie widokowym o nazwie Belweder Marzyciela niedaleko latarni morskiej w Punta Carena. Miejsce to często odwiedzane jest przez młodzież. Piękny widok rozciągający się stamtąd, który przyciąga wielu zakochanych zainspirował młodego mieszkańca wyspy Simone Acamporę do złożenia w urzędzie gminy propozycji ustawienia tam zabawnego znaku. Władze przyjęły jego wniosek i na początku sierpnia pojawił się tam „nakaz całowania”. W ten sposób miejsce to stało się jeszcze większą atrakcją turystyczną na Capri.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze