Putin nie panuje nad swoim ciałem? Nagrano jego kolejne dziwne zachowanie!

i

Autor: PAP/EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV/SPUTNIK/KREMLIN POOL Putin nie panuje nad swoim ciałem? Nagrano jego kolejne dziwne zachowanie!

Putin nie panuje nad swoim ciałem? Nagrano jego kolejne dziwne zachowanie!

2022-05-18 11:32

Światowe media zarejestrowały kolejny dowód na to, że z Władimirem Putinem w ostatnim czasie nie jest najlepiej. Nowym filmem ma być jego zachowanie podczas spotkania z prezydentem Tadżykistanu. Zachowanie nogi Putina prowokuje następujące pytanie: czy nie panuje on już nad swoim ciałem?

W ostatnim czasie bardzo dużo pisano o dziwnym zachowaniu Władimira Putina podczas publicznych wystąpień. Odkąd wojska rosyjskie napadły na Ukrainę prezydenta federacji jest zdecydowanie więcej w mediach, stąd łatwiej jest o wszelakie nagrania i dowody na to, jak zmienia się ten człowiek.

Jeszcze przed wojną za naszą wschodnią granicą pojawiały się doniesienia o tym, że Putin jest śmiertelnie chory. Obecnie, mimo tego, że rosyjska propaganda robi co może, aby prezydent Federacji Rosyjskiej nadal prezentował się potężny i idealny władca, trudno ukryć jego zachowania.

CZYTAJ TAKŻE: OBOWIĄZKOWY kurs dla kierowców za punkty karne! Kogo wyśle na niego rząd?

Tak było w poniedziałek podczas spotkania w ramach Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym. Putin spotkał się wówczas z prezydentami Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu i Tadżykistanu. Według oficjalne komunikatu zebrali się, aby zacieśniać współpracę.

Każdy przedstawiciel odbył również indywidualne spotkanie z Putinem i to właśnie podczas takiej sesji z prezydentem Tadżykistanu uwagę obserwatorów przykuła noga Rosjanina. Mężczyzna zataczał bowiem kręgi lewą stopą do tego stopnia, że momentami wykręcał całą nogę. Zachowanie Putina przykuło uwagę Emomaliego Rahmona, który dopiero po chwili z zakłopotaną miną odwrócił wzrok. Prezydent Rosji nic sobie z tego nie robił, a po zmianie pozycji nadal nerwowo ruszał nogami pod krzesłem.

CZYTAJ TAKŻE: „La Stampa”: Putin przeszedł operację na raka. Zastąpi go sobowtór

Putin w nocy z poniedziałku na wtorek przeszedł operację

Po poniedziałkowych spotkaniach na Kremlu Putin w nocy przeszedł poważną operację, której przyczyną ma być rak. Prezydent Rosji choruje na niego od dłuższego czasu, ale nie wiadomo, jak ten zabieg wpłynie na poprawę jego zdrowia. A jak widać po nagraniu z prezydentem Tadżykistanu, pogarsza się ono z dnia na dzień.

Michał Kołodziejczak: Putin chce wywołać głód