Polska - Brazylia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata siatkówka Polska - Brazylia LIVE ONLINE mecz Polska - Brazylia MŚ w siatkówce GDZIE OGLĄDAĆ dziś 10.09 w internecie?

Autor: PAP/Łukasz Gągulski

Polska – Brazylia: jaki WYNIK? Kto wygrał mecz siatkówki 10.09.2022?

2022-09-10 20:32

MŚ: Polska – Brazylia. Już dzisiaj 10.09 MŚ mecz siatkówki! Reprezentacja Brazylia to niezwykle utytułowany rywal, który w historii naszych bezpośrednich pojedynków kilka razy zdołał napsuć nam krwi. Polacy szczególnie w pamięci muszą mieć pojedynki w Lidze Narodów w 2021 r. Wówczas przegrali z Brazylią dwa mecze. Zespół Nikoli Grbicia miał zatem szczególnie trudne zadanie. Jak sobie poradził z Brazylią? Kto wygrał mecz MŚ Polska – Brazylia 10.09.2022? Jaki był wynik meczu reprezentacji Polski?

Spis treści:

1. Kto wygrał mecz MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022?
  2. Mecz MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 jaki wynik w setach?
  3. MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK drugi set
  4. MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK trzeci set
  5. MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK czwarty set
  6. MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK piąty set
  7. Mecz Polska - Brazylia MŚ 10.09.2022 - JAKI WYNIK? KTO WYGRAŁ?
  8. MŚ siatkarzy 2022: terminarz i wyniki meczów Polski w grupie oraz fazie pucharowej

Kto wygrał mecz MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022?

Polska po wygranych 3:0 z Bułgarią oraz Meksykiem. Pewnym zwycięstwie 3:1 nad Stanami Zjednoczonymi, a w szczególności po przekonującej, szybkiej i efektownej wygranej 3:0 nad Tunezją oraz zwycięstwie 3:2 nad Stanami Zjednoczonymi w 1/4 finału MŚ, apetyty wszystkich Polaków wzrosły. Biało-Czerwoni w końcu zbliżyli się do finału całej imprezy, a pewność z jaką podopieczni Nikoli Grbicia wygrali piątego seta z Amerykanami rozbudziły nadzieje o złotym medalu. Dlatego tym bardziej przed pierwszym gwizdkiem meczu Polska - Brazylia 10.09.2022 r. emocje wśród kibiców były ogromne.

Mecz MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 jaki wynik w setach?

W pierwszym secie meczu Polska - Brazylia mieliśmy już zapowiedź tego, jak trudny będzie to pojedynek. Rywalizację lepiej rozpoczęli Polacy, ale Brazylijczycy dogonili Biało Czerwonych i chociaż nasi gracze w dramatycznych okolicznościach wyrównali stan seta, to finalnie lepsi byli rywale. Jaki wynik pierwszego seta Polska - Brazylia 10.09.2022? Ostatecznie przeciwnicy Polaków wygrali go 25 do 23.

MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK drugi set

Drugi set to popis reprezentantów Polski. Podopieczni Nikoli Grbicia w tej części meczu Polska - Brazylia od początku narzucili rywalom swoje warunki gry i do samego końca nie schodzili z wysokiego poziomu. Drugi set spotkania Polska - Brazylia wygrali Biało-Czerwoni 25 do 18.

MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK trzeci set

Ta faza meczu Polska - Brazylia była bardzo emocjonująca. Początek seta był wyrównany, ale od połowy to Polska zdecydowanie prowadziła, Bartosz Kurek i Kamil Semeniuk zdobywali punkt za punktem. W polskiej maszynie na chwilę coś zacięło się pod koniec, ale nie wpłynęło to na rezultat końcowy. Wynik trzeciego seta meczu Polska - Brazylia 10.09.2022 to 25 do 20 dla Polaków.

MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK czwarty set

W czwartym secie meczu Polska - Brazylia przez połowę rywalizacji obydwie drużyny szły punkt za punkt. Później Brazylia wykorzystała kilka naszych błędów i zrobiła się przewaga nawet pięciu oczek. Polacy w końcówce mieli trzy znakomite akcje, ale Brazylii ostatecznie nie udało się dogonić. Wynik czwartego seta meczu Polska - Brazylia 10.09.2022 to 25 do 21 dla rywali.

MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 WYNIK piąty set

W ostatnim secie półfinału Polska - Brazylia od początku szły wymiany punkt za punkt. Polacy jednak potrafili wytrzymać tę wojnę nerwów i mniej błędów popełniali w końcówce meczu. Piąty set pojedynku Polska - Brazylia zakończył się wynikiem 15 do 12 dla Polski.

Mecz Polska - Brazylia MŚ 10.09.2022 - JAKI WYNIK? KTO WYGRAŁ?

Wielkie emocje właściwie już od pierwszej wymiany przy siatce. Otwierający set wygrany przez Brazylię, później dwie partie dla Polaków i kiedy myśleliśmy już o wygranej, to rywale zaskoczyli w czwartym secie. W finałowej części przeżywaliśmy już Himalaje emocji, bo znowu szła wymiana punkt za punkt. To Polacy jednak wygrali tę wojnę nerwów!

Mecz MŚ Polska - Brazylia 10.09.2022 zakończył się zwycięstwem Polski z wynikiem 3:2 w setach!

Jak do tej pory przedstawiały się wyniki Polaków na Mistrzostwach Świata w siatkówce 2022? Sprawdzicie je poniżej!

• piątek 26.08.2022: Polska – Bułgaria 3:0,
  • niedziela 28.08.2022: Polska – Meksyk 3:0,
  • wtorek 30.08.2022: Polska – USA (3:1),
  • niedziela 04.09.2022: Polska – Tunezja (3:0),
  • czwartek: 08.09.2022: Polska – USA (3:2),
  • sobota: 10.09.2022: Polska – Brazylia (18:00).

Czy jesteś prawdziwym kibicem siatkówki?

Za którym odbiciem piłki bez przebicia na drugą stronę siatki sędzia odgwiżdże błąd?
Głos polskiej siatkówki Tomasz Swędrowski: Skomentowałem kilka tysięcy meczów