Trumna z ciałem Elżbiety II

i

Autor: PAP / EPA / NEIL HALL Trumna z ciałem Elżbiety II

Pogrzeb Elżbiety II. Gdzie i o której oglądać uroczystości?

2022-09-19 9:30

Na dziś wyznaczono datę pogrzebu Elżbiety II. Ceremonia pochówku brytyjskiej królowej będzie śledzona przez telewizje z całego świata. Transmisje zobaczymy także w polskich stacjach. Sprawdźcie, gdzie i o której godzinie oglądać to wydarzenie.

Na dziś (19.09.2022) zaplanowano pogrzeb Elżbiety II. Brytyjska królowa zmarła 8 września 2022 w wieku 96 lat. Panowała przez siedem dekad. Teraz tron obejmie Karol III, najstarszy syn Elżbiety. Następca tronu, rodzina królewska i zwykli Brytyjczycy przez kilka ostatnich dni przygotowywali się do pożegnania monarchini. Harmonogram pogrzebu Elżbiety II zakłada wydarzenia trwające do późnego wieczora. Całość będzie oczywiście śledzona przez kamery i transmitowana w telewizjach na całym Świecie. Relacje z pochówku królowej obejrzymy także w Polsce. Gdzie i o której oglądać pogrzeb Elżbiety II? Odpowiedź na te pytania znajdziecie pod materiałem wideo.

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Transmisja pogrzebu Elżbiety II. Gdzie oglądać ceremonię?

Transmisja online i TV pogrzebu Elżbiety II daje nam możliwość zobaczenia, jak wygląda ostatnia droga brytyjskiej królowej. Uroczystości pokazywać będą stacje TVN 24 (od godziny 10:00) oraz TVP 1 i TVP Info (od godziny 11:30). Relacje online znajdziemy w playerach obu nadawców. Krótsze transmisje z pogrzebu będą pojawiać się w serwisach informacyjnych innych polskich telewizji.