Planujesz wakacje? Sprawdź, gdzie możesz pojechać bez kwarantanny, testów i obostrzeń [LISTA]

i

Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Planujesz wakacje? Sprawdź, gdzie możesz pojechać bez kwarantanny, testów i obostrzeń [LISTA]

2021-02-25 13:55

Do sezonu wakacyjnego mamy jeszcze sporo czasu, ale wiele osób już teraz zastanawia się gdzie spędzi wakacje 2021. Wiele oczywiście będzie zależało od sytuacji epidemicznej i obostrzeń w poszczególnych krajach. Portal Fly4free stworzył specjalną stronę, na której w jednym miejscu znajdziemy informacje o obostrzeniach w destynacjach wakacyjnych.

Raport z Anteny 25.02

Portal Fly4free stworzył specjalny serwis o podstronie "podróże w pandemii". Znajduje się tam lista krajów z aktualnymi obostrzeniami związanymi z koronawirusem. Jest ona aktualizowana co tydzień. Dzięki niej łatwiej możemy zaplanować podróż. Daje nam to też pewność, że nie zaskoczą nas żadne wprowadzone nagle nowe przepisy związane z pandemią.

- Gubisz się w obostrzeniach związanych z koronawirusem? Nie wiesz, dokąd Polacy mogą wyjechać bez obostrzeń? W których krajach jest obowiązkowa kwarantanna? Które kraje wymagają testu na koronawirusa przed przyjazdem? Teraz wszystkie obostrzenia przed podróżą znajdziesz w jednym miejscu! Poniżej znajdziesz listę obostrzeń w najpopularniejszych krajach świata - restrykcje przed wyjazdem do Włoch, Grecji, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Turcji, Albanii i wielu, wielu innych miejsc! Podróżuj bezpiecznie i bądź zdrów! - zachęcają autorzy "podróży w pandemii".

Sonda
Czy masz już pomysł na letnie wakacje?

Dzięki aktualizowanej liście dowiemy się jak wygląda sytuacja pandemiczna i obostrzenia w poszczególnych krajach. Na zielono mamy zaznaczone kraje, do których możemy pojechać bez konieczności odbywania kwarantanny czy przedstawienia negatywnego wyniku testu na koronawirusa. Na pomarańczowo zaznaczono państwa, w których konieczny jest test lub kwarantanna. Zaś na czerwono mamy kraje zamknięte całkowicie dla Polaków w tym momencie.

Obecnie tak przedstawia się lista krajów, do których możemy swobodnie podróżować, bez konieczność test czy kwarantanny:

  • Czarnogóra,
  • Albania,
  • Meksyk,
  • Kostaryka,
  • Dominikana,
  • Tanzania+Zanzibar,
  • Mołdawia.

Wszystkie aktualne obostrzenia w krajach, do których chętnie podróżują Polacy znajdziecie TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE