Obrońca reprezentacji Włoch został pomylony z kibicem

i

Autor: UEFA Obrońca reprezentacji Włoch został pomylony z kibicem

Pani steward pomyliła piłkarza z kibicem i wysłała reprezentanta Włoch... na trybuny! [VIDEO]

2021-07-07 11:07

Do kuriozalnej sytuacji doszło po meczu półfinałowym EURO 2020 pomiędzy Włochami a Hiszpanią. Po serii rzutów karnych, którą wygrali Włosi zawodnicy cieszyli się wraz z kibicami. Leonardo Bonucci podszedł do trybun by świętować wraz z kibicami. Kiedy chciał wrócić na boisko zabronił mu tego steeward, który pomylił piłkarza... z kibicem.

W futbolu widzieliśmy już dużo różnych rzeczy, także tych kuriozalnych. Kolejną mogliśmy zaobserwować po wczorajszym półfinale EURO 2020, w którym Włosi mierzyli się z Hiszpanią. Italia wygrała po rzutach karnych, a piłkarze tuż po zakończeniu meczu świętowali z kibicami reprezentacji Włoch, którzy siedzieli za jedną z bramek. Do jednego z sektorów podszedł obrońca reprezentacji Włoch, Leonardo Bonucci i świętował wraz z kibicami. Kiedy obrońca chciał wrócić na murawę napotkał na swojej drodze panią steward, która... pomyliła piłkarza z kibicem i nie chciała go wpuścić ponownie na boisku.

Na szczęście cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. Bonucci, który jest niemal ikoną swojej reprezentacji i jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, wrócił do swoich kolegów, po tym kiedy pani steward zorientowała się, iż ma do czynienia z prawdziwym piłkarzem a nie kibicem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Co wiesz o Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W którym roku po raz pierwszy rozegrano EURO?