Olimpiada Tokio 2021. Zaginął 20-letni ciężarowiec. Policja szuka sportowca!

2021-07-16 12:39
Olimpiada 2021 w Tokio. Ile medali ma Polska? [KLASYFIKACJA MEDALOWA]
Autor: AP PHOTO

Olimpiada Tokio 2021 już za tydzień, a w Izumisano w prefekturze Osaka zaginął ciężarowiec z Ugandy, który miał startować w rozpoczynających się igrzyskach olimpijskich. Policja wszczęła już poszukiwania. Chodzi o 20-letniego zawodnika, ale jego dane nie zostały ujawnione. Reprezentacja Ugandy pojawiła się w Japonii prawie miesiąc temu, jako jedna z pierwszych.

W Izumisano w prefekturze Osaka zaginął jeden z członków reprezentacji Ugandy na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich! Chodzi o 20-letniego ciężarowca. Jak podaje PAP policja wszczęła już poszukiwania i na ten moment nie podaje danych osobowych zaginionego. O całej sprawie poinformował rzecznik prasowy japońskiego rządu, a także telewizja NHK. Reprezentacja Ugandy przyleciała do Japonii prawie miesiąc temu jako jedna z pierwszych. Udała się od razu na zgrupowanie do Izumisano w prefekturze Osaka.

Dwóch członków ekipy, mimo zaszczepienia, miało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Dlatego cała kadra została poddana izolacji. W zeszłym tygodniu Ugandyjczycy dostali pozwolenie na wznowienie treningów.

Igrzyska w Tokio rozpoczną się 23 lipca i zakończą 8 sierpnia.

Kolejne nieszczęście nawiedziło Borowce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze