Olimpiada 2020 SIATKÓWKA - kiedy następny mecz Polaków? Z kim gramy?

2021-07-28 12:09
Polscy siatkarze
Autor: PAP / Leszek Szymański Polscy siatkarze

Polscy siatkarze pod wodzą trenera Vitala Heynena walczą o wyjście z grupy A olimpijskiego turnieju. Za sobą mają przegraną z Iranem, wygraną z Włochami i zwycięski mecz z Wenezuelą. A z kim i kiedy kolejne spotkanie? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Kiedy następny mecz Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio? Z kim gramy? To pytania, które zadają sobie wszystkie osoby kibicujące Biało-Czerwonym. Polacy trafili do grupy A z Kanadą, Japonią, Wenezuelą, Włochami i Iranem. W środę, 28 lipca, odbyło się spotkanie Polska - Wenezuela. Zakończyło się zwycięstwem Polaków 2-1 (25-16, 25-13, 18-25). Za sobą mamy też przegrane starcie z Irańczykami oraz zwycięstwo w meczu z Włochami. Kolejne spotkanie może poprawić lub pogorszyć naszą sytuację w grupie A. Polscy siatkarze celują oczywiście w złoto, dlatego na pewno dadzą z siebie wszystko podczas kolejnego meczu. Sprawdźcie, z kim i kiedy go rozegramy na Olimpiadzie Tokio 2020.

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było

Mecze Polski na Igrzyskach w Tokio - kiedy i z kim następny mecz?

Nasza kadra musi stoczyć starcia z każdą drużyną w grupie A olimpijskiego turnieju siatkówki. Z kim gramy po Wenezueli? Nasze następne spotkanie na Igrzyskach w Tokio to mecz Polska - Japonia. Zaplanowano je na piątek, 30 lipca, o godzinie 7.20.

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze