Nocna interwencja lekarzy u Putina. Jak źle jest z prezydentem Rosji?

2022-07-27 9:45
Nocna interwencja lekarzy u Putina. Jak źle jest z prezydentem Rosji?
Autor: PAP/EPA/MIKHAIL KLIMENTYEV / KREMLIN POOL / SPUTNIK / POOL Nocna interwencja lekarzy u Putina. Jak źle jest z prezydentem Rosji?

W miniony weekend Władimir Putin pilnie poprosił o interwencję swoich lekarzy. Prezydent Rosji w środku nocy zawołał swoich medyków, bo dopadły go silne nudności. Wiadomość została przekazana na kanale Telegram przez szefa ukraińskiego wywiadu, który twierdzi, że stan Putina poprawił się po trzech godzinach. Jak źle jest z prezydentem Federacji Rosyjskiej?

Generał dywizji Kyryło Budanow, szef ukraińskiego wywiadu wojskowego przekonuje, że służby Ukrainy mają dostęp do tajnych informacji na temat zdrowia rosyjskiego przywódcy. A z tym od dawna nie jest najlepiej. Budanow twierdzi, podczas wizyty w Teheranie, na spotkaniu z przywódcami Iranu i Turcji Władimira Putina zastąpił jego sobowtór.

Według informacji wojskowego prezydent Rosji w miniony weekend pilnie wezwał do siebie lekarzy w środku nocy. Incydent miał miejsce między piątkiem 22 lipca a sobotą 23 lipca. Budanow przekonuje, że Putin skarżył się wówczas na silne nudności. Sprowadzono do niego jego prywatnych medyków oraz dodatkowy zespół lekarzy. Po udzieleniu pomocy przebywali w pobliżu Putina jeszcze przez trzy godziny. Po tym czasie jego stan uległ poprawie.

Stan zdrowia Władimira Putina. Jak źle jest?

Zachodnie agencje wywiadowcze od miesięcy informują, że ze stanem zdrowia Władimira Putina nie jest najlepiej. Według rosyjskiego eksperta ds. prezydenta Rosji, politologa Walerego Sołowieja, byłego profesora w moskiewskim Instytucie Stosunków Międzynarodowych, przywódca Federacji Rosyjskiej jest chory i ma poważne problemy psychiczne. W tym temacie zgodni są Sołowiej ze służbami ukraińskimi, według nich Putin cierpi na raka, chorobę Parkinsona i silne zaburzenia schizoafektywne.

Czeczenia sięgnie po niepodległość? Ekspert wyjaśnia

Źródło: wp.pl

Listen to "Express Biedrzyckiej: Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie są w kryzysie. To nie przerwa operacyjna [podcast]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze