Koronawirus Polska: będzie powrót nauki zdalnej? Jest komentarz ministra nauki!

2021-10-15 10:34
szkoła maska
Autor: Pixaby

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa w Polsce cały czas się pogarsza. Rodzice zastanawiają się, czy ich dzieci będą musiały wrócić do nauka zdalnej. W tej sprawie jasno wypowiedział się minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Czy dzieci znów opuszczą szkolne ławki? Czytajcie więcej w naszym materiale.

Powrót nauki zdalnej? Jest komentarz ministra nauki

Szef MEiN powiedział w rozmowie w TVP, że w związku z nauką zdalną pojawiło się dużo problemów i zaległości.

Dlatego przygotowaliśmy się na to z narodowym programem wsparcia dzieci i młodzieży po covidzie. Nauka zdalna była przykrą koniecznością. Będziemy robić wszystko, żeby do niej nigdy nie wracać - zaznaczył Czarnek.

Małopolska. Policja rozbiła szajkę złodziei luksusowych samochodów

Czarnek był też pytany, czy resort planuje powrócić do zajęć online.

Nie będzie żadnej nauki zdalnej w najbliższej, dającej się przewidzieć przyszłości. Według danych z 13 października, porównując to do 13 października 2020 r., czyli sprzed drugiej fali, liczba hospitalizowanych jest dwukrotnie mniejsza. To daje nam podstawę do optymizmu, ze służba zdrowia i jej wydolność nie będzie na takim skraju jak w 2 i 3 fali - wskazał.

Ministerstwo Zdrowia podało w piątek, że jest 2771 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 49 osób z COVID-19

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze