Nauczyciel płakał ze śmiechu jak sprawdzał. Te odpowiedzi z klasówek to HIT! [GALERIA]

i

Autor: giovannacco/Pixabay/cc0 Nauczyciel płakał ze śmiechu jak sprawdzał. Te odpowiedzi z klasówek to HIT! [GALERIA]

Nauczyciel płakał ze śmiechu jak sprawdzał. Te odpowiedzi z klasówek to HIT! [GALERIA]

2021-11-30 12:53

Okazuje się, że pomysły uczniów szkół podstawowych i średnich mogą zadziwić niejednego nauczyciela. Przeważne są one bardzo zabawne. Gdy jest się nieprzygotowanym do lekcji lub sprawdzianu - kreatywność wskakuje na zdecydowanie wyższy poziom. Sprawdźcie poniżej w galerii najzabawniejsze odpowiedzi z klasówek, które krążą po internecie.

Szkolne czasy to miłe wspomnienia dla nas wszystkich. Zdarzały się sytuacje, w których albo my sami, albo nasi koledzy z klasy, byliśmy nieprzygotowani do lekcji i próbowaliśmy na wszelkie sposoby przekonać nauczyciela, że to już ostatni raz. Sami teraz możecie się teraz przekonać, dlaczego odpowiedzi z tych klasówek bawią. Wszystko po to, aby wywołać u nauczyciela odrobinę uśmiechu i "naciągnąć" na ocenę dopuszczającą. Poniższe zdjęcia uwieczniające śmieszne rozwiązania są zdecydowanie lepsze niż memy. Też tak pisaliście? Sprawdźcie poniżej w galerii! 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...