Supermarket.

i

Autor: pixabay.com Supermarket.

Napadł na 11 supermarketów w NIETYPOWY sposób: Był w areszcie domowym!

2021-11-04 7:36

Na 11 supermarketów napadł w ciągu dwóch miesięcy mieszkaniec Rzymu. Rekord ten jest tym bardziej zadziwiający, że zrobił to przebywając w areszcie domowym. Dlaczego to robił i jak udawało mu się uniknąć sprawiedliwości?

Stołeczna włoska prasa podała, że policja aresztowała 40-latka, mieszkającego na przedmieściach Rzymu. To efekt śledztwa, jakie wszczęto po serii napadów na supermarkety i na podstawie zeznań wskazujących wyraźnie na to, że dokonał ich ten sam sprawca, zawsze w tej samej dzielnicy. Terroryzował pracowników nożem lub pistoletem.

Policjanci skupili się na mieszkających w tym rejonie osobach już wcześniej karanych.

Zaczęto między innymi obserwować budynek mężczyzny osadzonego w areszcie domowym za wcześniejsze napady. Zobaczyli kilka razy, że wraca w pośpiechu do domu, z którego nie powinien w ogóle wychodzić.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Na wymierzenie kolejnej kary poczeka już w normalnym areszcie, z którego nie będzie mógł robić krótkich "wypadów".

Karolina zabiła męża w obronie własnej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE