Nagrali TORNADO w Czechach! Byli w samym centrum niszczycielskiego żywiołu!

i

Autor: Austin Kellerman Facebook/screenshot

Nagrali TORNADO w Czechach! Byli w samym centrum niszczycielskiego żywiołu! [WIDEO]

2021-06-29 15:40

Mieszkańcy miejscowości przez, które przeszło tornado nagrali moment jak żywioł niszczył okolice. Byli w samym centrum! Na nagraniu widać powybijane szyby, latające z ogromną prędkością elementy dachu i wszystko co zabrał ze sobą wiatr. - NIESAMOWITE! To może być najbardziej niesamowity film o tornado, jaki kiedykolwiek widziałeś. Mój Boże! - pisał jeden z użytkowników Facebooka.

W ubiegły czwartek Czechy nawiedziły potężne nawałnice i tornado! W nich zginęło pięć osób, 150 mieszkańców zostało rannych, a 90 z nich trafiło do szpitala. Według władz żywioł uszkodził niemal 1000 budynków! Straty, które powstały szacuje się na 60 mln euro. Austin Kellerman udostępił na Facebooku wideo, na którym widać tornado. Jak napisał: NIESAMOWITE! To może być najbardziej niesamowity film o tornado, jaki kiedykolwiek widziałeś. Mój Boże!

CZYTAJ TAKŻE: Nowy mieszkaniec wrocławskiego zoo poznał swoje imię. Zobaczcie małego kotika [ZDJĘCIA]

Nagrali TORNADO w Czechach! Byli w samym centrum niszczycielskiego żywiołu!

Tornado doszczętnie zniszczyło Morawy Południowe i część wsi Hruška. Od tego czasu w sieci pojawiają się nowe nagrania niszczycielskiego żywiołu! Na jednym z nich dokładnie widać moment, w którym trąba powietrzna pustoszy okolice. Tornado przechodzi przez osiedle jednego z miast i zrywa dachy, wywraca drzewa z korzeniami jak zapałki, a w wirze latają oderwane części budynków i wszystkiego co zabrał ze sobą wiatr.

Groźny wypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzystka złamała obie ręce

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa