Mundial 2022. Dariusz Szpakowski skomentuje finał mistrzostw świata w TVP? Są przecieki na ten temat

2022-11-25 10:16
Mundial 2022. Dariusz Szpakowski skomentuje finał mistrzostw świata w TVP? Są przecieki na ten temat
Autor: Ireneusz Sobieszczuk TVP SA, CC BY-SA 4.0 Mundial 2022. Dariusz Szpakowski skomentuje finał mistrzostw świata w TVP? Są przecieki na ten temat

Mundial 2022 rozkręca się z każdym dniem. Kibice w Polsce żyją nie tylko popisami piłkarzy, ale także poczynaniami komentatorów TVP Sport, którzy relacjonują mistrzostwa świata w piłce nożnej. Czy Dariusz Szpakowski skomentuje finał mundialu? Pojawia się coraz więcej informacji na ten temat!

Mundial 2022 w TVP

Mistrzostwa świata w piłce nożnej trwają od 20 listopada 2022. Wszystkie mecze można oglądać na antenach Telewizji Polskiej. Publiczny nadawca wysłał do Kataru sześciu komentatorów. Wśród nich jest żywa legenda dziennikarstwa, czyli Dariusz Szpakowski, dla którego jest to 12 mundial. - Mogę powiedzieć, że to jest mój ostatni mundial - przyznał na konferencji prasowej przed mundialem.

Szpakowski nie otrzymał do komentowania żadnego z meczów reprezentacji Polski. Sam przyznał, że na swoją prośbę, nie został wyznaczony do spotkań Biało-Czerwonych. W porównaniu do innych sprawozdawców ma też zdecydowanie mniej spotkań do obsłużenia. W fazie grupowej ma skomentować zaledwie cztery mecze. Kibice usłyszeli go dopiero piątego dnia mundialu przy starciu Brazylia - Serbia.

Dariusz Szpakowski skomentuje finał mundialu?

Największą tajemnicą pozostaje, kto skomentuje mecze w fazie pucharowej i przede wszystkim wielki finał. TVP ma zdradzić komentatorów dopiero po zakończeniu fazy grupowej.

Wielu kibiców chciałoby, aby wielki finał skomentował Dariusz Szpakowski. Miałoby to być uhonorowanie legendy dziennikarstwa w Polsce. Jak informuje portal meczyki.pl, tak właśnie ma się stać i Szpakowskiego usłyszymy podczas wielkiego finału, który rozegrany zostanie 18 grudnia na stadionie w Lusajl.

Sonda
Czy Dariusz Szpakowski powinien skomentować finał mundialu 2022?
Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze