MŚ: Polska - Francja 4.12.2022 - WYNIK. Kto wygrywa?

Autor: PAP/EPA/Georgi Licovski

2022-12-04 18:00

Na ten mecz czekaliśmy aż 36 lat! Reprezentacja Polski awansowała do fazy pucharowej Mistrzostw Świata 2022. . Biało-czerwoni w 1/8 finału zmierzyli się z aktualnymi mistrzami świata, Francuzami Kto wygra? Jaki jest wynik meczu Polska - Francja?

Wynik meczu Polska - Francja

Koniec meczu

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Francji.

Powtórka rzutu karnego. MAMY BRAMKĘ

90+6 Karny dla Polaków! Strzela LEWY!!!!

GOOOOOOOL. 3:0 dla Francji

88. minuta. Cash z żółtą kartką.

87. minuta. Schodzą Kiwior i Frankowski, wchodzą Bednarek i Grosicki.

84. minuta. Widać zmęczenie po reprezentacji Polski. Ale walczymy dalej!

76. minuta. Zmiany we Francji. Schodzą Dembele i Giroud, wchodzą Coman i Thuram.

GOOOOOOOOOOOOOL! Kylian Mbappe!

71. Zalewski i Bielik na boisku za Krychowiaka i Kamińskiego

70. minuta. Kamil Glik głową, ale nad bramką!

63. minuta. Na boisko wchodzi Arkadiusz Milik. Za Szymańskiego.

57. minuta. Szczęsny i Cash leżą na murawie. Nasz bramkarz na szczęście bez kontuzji.

54. minuta. Polacy wciąż w formie. Gramy wysokim pressingiem.

Wracamy na drugą połowę. Czy naszej reprezentacji uda się pokonać Francję? Przekonajmy się!

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

43. minuta. Gol dla Francji. Olivier Giroud

37. minuta O WŁOS OD BRAMKI DLA POLAKÓW!!!!

35. minuta. Mocne wstrzelenie piłki przez Casha w pole karne.

33. minuta. Rzut wolny dla Polaków! Niestety, bez bramki.

28. minuta. Polacy wciąż utrzymują się przy piłce. Francuzi jednak nie odpuszczają. Organizatorzy podają, że francuski napastnik biegł z prędkością 35 km/h.

23. minuta. Wciąż bez bramki w tym spotkaniu.

21. minuta.  Lewandowski strzela z 25 metrów! Polska gra coraz odważniej.

16. minuta. Wojciech Szczęsny!!!!! Bohater naszej reprezentacji znów w formie. Francja bez bramki.

8. minuta. Niebezpiecznie pod bramką reprezentacji polski.  Kylian Mbappé strzela, ale piłka nie wpada do naszej bramki. Rzut rożny dla Francji.

5. minuta. Polska agresywnie pod bramkę francuzów. Cash strzela. Piłka trafia w ręce bramkarza.

2. minuta. Kylian Mbappé przy piłce. Francja w naszym polu karnym.