Minecraft: Praca zdalna ogrodnika za 273 zł na godzinę

i

Autor: pixabay Minecraft: Praca zdalna ogrodnika za 273 zł na godzinę

Jest praca zdalna za 273 zł. NA GODZINĘ! Nie uwierzysz, co wystarczy robić

2021-03-29 6:15

Praca zdalna za 273 zł na godzinę? To nie żart. W dodatku można ja wykonywać bez wychodzenia z domu. Jeśli szukasz pracy i chcesz zarabiać 70 dolarów na godzinę (ok. 273 zł), to może Cię zainteresować posada ogrodnika w… grze komputerowej Minecraft. To nie żart. Poszukiwani są do niej kandydaci z całego świata.

Jeszcze dwie dekady temu mało kto by przypuszczał, że grając w gry komputerowe, można zarabiać. I to całkiem nieźle. Dziś e-sport w Polsce stał się odrębną dyscypliną, a transmisję turniejów pojawiają się nie tylko w Internecie, ale i w telewizji publicznej. Przykładem mogą być ostatnie rozgrywki wirtualnej Ekstraklasy w FIF-ie 21. Dla niektórych granie w gry to nie tylko hobby, ale dobrze płatna praca zdalna. Wokół gier, szczególnie online, skupione są ogromne społeczności. Jednym z takich tytułów jest Minecraft i to właśnie jego dotyczy ogłoszenie zamieszczone przez brytyjską firmę Washted? - największego dostawcę usług ogrodniczych na Wyspach. Buduje ona zespół wirtualnych ogrodników, którzy mają dostarczać profesjonalne rady graczom chcącym poprawić wizualne aspekty swoich wirtualnych ogródków. Washted? chce płacić każdemu ogrodnikowi z Minecrafta 70 dolarów za godzinę pracy, co w przeliczeniu na złotówki daje 273 zł. Aby dostać się na stanowisko, trzeba jednak spełnić kilka podstawowych, podanych w ogłoszeniu wymagań. Jeśli je spełniamy i mamy ochotę zatrudnić się w wirtualnym świecie Minecrafta, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować.

Zmiany w Kodeksie Pracy 2021. Dotyczą pracy zdalnej. Można dostać rekompensatę za wyższe rachunki za prąd oraz internet

Raport z Anteny 25.03

Minecraft: Praca za 273 zł na godzinę - wymagania

Dla niektóych wymagania do pracy za 273 zł za godzinę w Minecrafcie mogą wydać się banalne, dla innych – trudne do spełnienia. W ogłoszeniu zamieszczonym przez Washted mowa bowiem o tym, że kandydat ubiegający się o pracę na stanowisku ogrodnika w grze musi:

  • sprawnie korzystać z gry Minecraft,
  • posiadać zamiłowanie do ogrodnictwa,
  • wykazywać się kreatywnością,
  • łatwo nawiązywać kontakty i być osobą komunikatywną.

Praca ma charakter zdalny, a firma bierze pod uwagę zgłoszenia kandydatów z całego świata. Dodaje przy tym, że nieobowiązkowe, choć mile widziane jest u nich wcześniejsze doświadczenie w ogrodnictwie. Do obowiązków pracownika ma należeć ocena obecnych osiągnięć użytkownika, ich ocena oraz wysłanie mu cennych porad z kilkoma możliwymi scenariuszami poprawy jego działań ogrodniczych w Minecrafcie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE