Meghan i Harry: Oprah Winfrey przeprowadziła z nimi wywiad. Ich słowa wywołały skandal. Zobacz najlepsze MEMY

i

Autor: Demotywatory.pl

Meghan i Harry: Oprah Winfrey przeprowadziła z nimi wywiad. Ich słowa wywołały skandal. Zobacz najlepsze MEMY

2021-03-08 10:06

Meghan i Harry przez ostatnie dni stali się głównym tematem medialnych komentarzy. W nocy z niedzieli na poniedziałek, wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego został wyemitowany w amerykańskiej telewizji. To, co wyznali Oprze Winfrey, wzbudziło poruszenie wśród dziennikarzy i internautów. Wiele tematów, o których mówili, podzieliło opinię publiczną. Jak internet komentuje historię Meghan i Harry'ego? Zobacz najlepsze memy na Eska.pl.

Meghan i Harry już od dłuższego czasu zapowiadali wywiad, którego udzielili w programie Oprah Winfrey. Wiele osób - w tym także członkowie rodziny królewskiej - oczekiwało tego, co do powiedzenia ma Meghan Markle i jej mąż Harry Windsor. Rozmowa wyemitowana została w nocy z niedzieli na poniedziałek i z pewnością nie zawiodła łowców sensacji. Wiele tematów poruszonych w wywiadzie wzbudziło kontrowersje wśród obserwatorów. Od rana nie milkną w mediach dyskusje na ten temat.

Jednak Meghan i Harry już wcześniej byli w centrum zainteresowania mediów i opinii publicznej. Począwszy od ich ślubu, urodzin dziecka az po decyzję o opuszczeniu Wielkiej Brytanii - internauci nie przestawali komentować poczynać Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Wśród komentarzy nie brakowało pogłębionych analiz, złośliwości czy opinii przepełnionych współczuciem. Obojętni na to, co robią ze swoim życiem Meghan i Harry, nie pozostali także twórcy memów. Zebraliśmy dla was te najlepsze - najcelniej podsumowujące uczucia, jakimi Meghan i Harry, darzą rodzinę królewską.

Przejdź do galerii, by zobaczyć memy!

Raport z Anteny 05.03