Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Mecz Polska – Anglia. Znamy SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI!

Mecz Polska – Anglia już dziś o 20:45! W Warszawie na Stadionie Narodowym Polacy podejmą lidera naszej grupy eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Anglicy przed spotkaniem są w dobrych nastrojach. Te polscy piłkarze postarają się zepsuć wygrywając dzisiejsze spotkanie. Jakim składem dziś zagramy? Oto oficjalne zestawienie!

Przed nami mecz Polska - Anglia! Dziś wieczorem w Warszawie wszystkie oczy będą skierowane ku murawie na Narodowym. Tam polscy piłkarze podejmą wicemistrzów Europy i lidera grupy I eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze, które zostaną rozegrane już w następnym roku. Do tej pory Anglia nie straciła ani jednego punktu. Dzisiejszy mecz z finalistami Euro 2021 będzie już naszym drugim w fazie eliminacji. W pierwszym meczu, niestety ulegliśmy piłkarzom z wysp 2:1. Czy dzisiaj będzie inaczej? Tego dowiemy po meczu, którego początek zaplanowano na godzinę 20:45. Jakim składem możemy zagrać w tym spotkaniu? Komu zaufa Paulo Sousa? Jest kilku piłkarzy, którzy w dwóch poprzednich meczach zapracowali sobie na pierwszy skład. Czy wystąpią w dzisiejszym meczu przeciwko silnej Anglii, która w ostatni swój mecz przegrała w listopadzie 2020 roku?

Mecz Polska – Anglia

W naszym ostatnim meczu z San Marino był czas na testowanie i sprawdzanie różnych rozwiązań. Dziś już na to miejsca nie będzie. Sousa musi zdecydować się na skład, który od pierwszych minut pokaże Anglii, że nie będzie to łatwe dla nich spotkanie. W dwóch spotkaniach Polaków z Albanią i San Marino piłkarze starali się udowodnić, że są w dobrej dyspozycji. Niektórym udało się to bardziej, niektórym mniej. Zgodnie z tym co wczoraj przekazano na oficjalnej konferencji nie zagrają narzekający na urazy: Piotr Zieliński i Bartosz Bereszyński. Kto może liczyć na występ o pierwszych minut?

CZYTAJ TAKŻE: El. MŚ 2022: TABELA polskiej grupy [MECZE, DATY, WYNIKI]

Mecz Polska – Anglia: Skład Reprezentacji Polski

Szczęsny – Dawidowicz, Glik, Bednarek, Puchacz, - Jóźwiak, Linetty, Krychowiak, Moder – Buksa, Lewandowski

Mecz Polska – Anglia: Skład Reprezentacji Anglii

 Pickford - Walker, Show, Rice, Stones, Maguire, Grealisch, Phillips, Kane, Sterling, Mount

W Mini Zoo w Lesznie zamieszkały szopy