Mecz Polska – Anglia. Znamy SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI!

2021-09-08 19:21
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Mecz Polska – Anglia już dziś o 20:45! W Warszawie na Stadionie Narodowym Polacy podejmą lidera naszej grupy eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Anglicy przed spotkaniem są w dobrych nastrojach. Te polscy piłkarze postarają się zepsuć wygrywając dzisiejsze spotkanie. Jakim składem dziś zagramy? Oto oficjalne zestawienie!

Przed nami mecz Polska - Anglia! Dziś wieczorem w Warszawie wszystkie oczy będą skierowane ku murawie na Narodowym. Tam polscy piłkarze podejmą wicemistrzów Europy i lidera grupy I eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze, które zostaną rozegrane już w następnym roku. Do tej pory Anglia nie straciła ani jednego punktu. Dzisiejszy mecz z finalistami Euro 2021 będzie już naszym drugim w fazie eliminacji. W pierwszym meczu, niestety ulegliśmy piłkarzom z wysp 2:1. Czy dzisiaj będzie inaczej? Tego dowiemy po meczu, którego początek zaplanowano na godzinę 20:45. Jakim składem możemy zagrać w tym spotkaniu? Komu zaufa Paulo Sousa? Jest kilku piłkarzy, którzy w dwóch poprzednich meczach zapracowali sobie na pierwszy skład. Czy wystąpią w dzisiejszym meczu przeciwko silnej Anglii, która w ostatni swój mecz przegrała w listopadzie 2020 roku?

Mecz Polska – Anglia

W naszym ostatnim meczu z San Marino był czas na testowanie i sprawdzanie różnych rozwiązań. Dziś już na to miejsca nie będzie. Sousa musi zdecydować się na skład, który od pierwszych minut pokaże Anglii, że nie będzie to łatwe dla nich spotkanie. W dwóch spotkaniach Polaków z Albanią i San Marino piłkarze starali się udowodnić, że są w dobrej dyspozycji. Niektórym udało się to bardziej, niektórym mniej. Zgodnie z tym co wczoraj przekazano na oficjalnej konferencji nie zagrają narzekający na urazy: Piotr Zieliński i Bartosz Bereszyński. Kto może liczyć na występ o pierwszych minut?

CZYTAJ TAKŻE: El. MŚ 2022: TABELA polskiej grupy [MECZE, DATY, WYNIKI]

Mecz Polska – Anglia: Skład Reprezentacji Polski

Szczęsny – Dawidowicz, Glik, Bednarek, Puchacz, - Jóźwiak, Linetty, Krychowiak, Moder – Buksa, Lewandowski

Mecz Polska – Anglia: Skład Reprezentacji Anglii

 Pickford - Walker, Show, Rice, Stones, Maguire, Grealisch, Phillips, Kane, Sterling, Mount

W Mini Zoo w Lesznie zamieszkały szopy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze